کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آسپرین بعد از کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 10 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 975 views

آسپرین بعد از کاشت مو

آسپرین بعد از کاشت مو

اکثر افراد زمانی که دچار ریزش موی ارثی میشوند تلاش میکنند تا هر طور شده از روش های کاشت مو برای درمان ریزش موی خود استفاده کنند چون استفاده از روش های دیگر معمولا چندان اثر بخش نخواهد بود. برای اینکه کاشت مو نتایج مناسبی به دنبال داشته باشد باید حتما به یک سری نکات توجه داشت به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم مصرف آسپرین بعد از کاشت مو بپردازیم چون در میان سوالاتی که بیماران مطرح میکنند این موضوع به دفعات دیده میشود.

مصرف آسپرین بعد از کاشت مو

افرادی که از کاشت مو استفاده میکنند در اکثر موارد به نتایج دلخواه دست خواهند یافت اما باید به این نکته هم توجه داشته باشید که رعایت مراقبت های بعد از عمل نقش زیادی در نتایج کاشت مو خواهد داشت به همین دلیل باید به آن توجه کافی داشته باشید. در مورد مصرف آسپرین بعد از کاشت مو باید به این مسئله اشاره کنیم که به طور کلی آسپرین چند روز قبل و بعد از عمل های زیبایی نباید مصرف شود.

آسپرین بعد از کاشت مو

مصرف آسپرین بعد از کاشت مو تا چند روز باعث میشود تا احتمال خونریزی افزایش پیدا کند به همین دلیل متخصصان توصیه میکنند حداقل تا چند روز بعد از عمل مصرف آن را  قطع کنید. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که مصرف آسپیرین قبل از کاشت مو هم مشکلات زیادی به وجود می آورد به همین دلیل حداقل تا چند هفته قبل از کاشت مو باید مصرف آن را متوقف نمایید.

تقویت مو با آسپیرین

مصرف آسپرین بعد از کاشت مو به هیچ وجه باعث تقویت مو نخواهد شد. باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از روش های کاشت مو به خودی خود برای درمان ریزش مو کافی خواهد بود به همین دلیل نباید برای افزایش رشد موهای خود از روش های خانگی استفاده کنید.

آسپرین بعد از کاشت مو

در برخی موارد استفاده از روش های خانگی بعد از کاشت نه تنها موثر  نخواهد بود بلکه باعث به وجود آمدن مشکلات مختلف خواهد شد به همین دلیل بهتر است قبل از امتحان کردن روش های مختلف حتما با پزشک خود مشورت کنید.

سایر نکات بعد از کاشت مو

همانطور که گفتیم مصرف آسپرین بعد از کاشت مو تا چند روز ممنوع است اما علاوه بر این باید به نکات دیگری که وجود دارد هم توجه داشته باشید تا دچار مشکل نشوید. به طور کلی متخصصان توصیه میکنند تا حداقل چند هفته بعد از کاشت مو از مصرف الکل، دخانیات، غذاهای مضر بپرهیزید و به مصرف منظم داروهایی که تجویز میشود اهمیت دهید تا به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم