کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آشنایی با کاشت مو بی اچ تی

نوشته شده در تاریخ ۱ آبان ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 53 views

آشنایی با کاشت مو بی اچ تی

آشنایی با کاشت مو بی اچ تی

کاشت مو به روش BHT بی اچ تی و مزایای آن

بسیاری از افراد بعد از اینکه روش های مختلف را برای درمان ریزش مو خود امتحان میکنند به سراغ روش های کاشت مو می آیند چون متاسفانه در اکثر موارد نمیتوان ریزش مو را با استفاده از روش های دیگر درمان کرد. بهتر است بدانید چیزی در حدود ۸۰ درصد افرادی که دچار ریزش مو میشوند دارای ژن طاسی هستند و همین باعث میشود تا بعد از قطع روش های درمانی دیگر مجددا شاهد ریزش موهای خود باشند به همین دلیل توصیه میشود در صورتی که متخصصان تشخیص داده اند که ریزش موهایتان ارثی و یا ژنتیکی است حتما برای رفع آن از روش های کاشت مو استفاده کنید. امروزه روش های زیادی برای کاشت مو وجود دارد که همه ی افراد با توجه به شرایطی که دارند میتوانند با استفاده از آن به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنند. کاشت موی بی اچ تی یکی از این روش هاست که در ادامه به آن میپردازیم.

کاشت مو به روش بی اچ تی چیست؟

از میان روش های مختلفی که برای کاشت مو وجود دارد کاشت موی بی اچ تی برای افرادی به کار گرفته میشود که بانک موی کافی در قسمت پشت سر خود ندارند. بهتر است بدانید در گذشته بسیاری از افراد به علت بانک موی ناکافی در قسمت پشت سر مجبور بودند تا از روش های دیگر به جای کاشت مو استفاده کنند اما خوشبختانه در روش Bht به علت این که میتوان فولیکول های مو را از تمام قسمت های بدن به قسمت سر انتقال داد بسیاری از افراد میتوانند برای رفع ریزش موی خود از این روش بهره بگیرند.

آشنایی با کاشت مو بی اچ تی

کاشت مو بی اچ تی چگونه انجام میشود؟

در کاشت مو به روش بی اچ تی تقریبا از روش های معمول کاشت مو استفاده میشود. اما تفاوت اصلی این روش با روش های دیگر در این است که برای کاشت موی BHT متخصصان فولیکول های مو را به صورت دستی از قسمت های مختلف بدن مانند پا، کمر، سینه و … استخراج میکنند. در حالی که در روش های دیگر معمولا از فولیکول های ناحیه ی پشت سر برای کاشت مو استفاده میشود.

کاشت موی بی اچ تی چه مزایایی دارد؟

کاشت مو به روش بی اچ تی مزایای قابل توجهی دارد که با استفاده از آن قطعا شاهد این مزایا خواهید بود اما اصلی ترین مزیت این روش این است که با استفاده از آن همه ی افراد مخصوصا افرادی که بانک موی کافی ندارند هم میتوانند از این روش استفاده کنند. بر خلاف تصوری که وجود دارد کاشت مو به این روش به هیچ وجه غیر طبیعی نخواهد بود فقط کافی است برای انجام آن به متخصصان با تجربه و ماهر مراجعه کنید.

امتیازاین مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم