کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آشنایی با prp تراپی

نوشته شده در تاریخ 17 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 394 views

آشنایی با prp تراپی

آشنایی با prp تراپی

اگر برای رفع مشکلات پوست و مو قصد داشته باشید به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید قطعا PRP تراپی یکی از اولین روش هایی خواهد بود که توسط متخصصان زیبایی توصیه میشود به همین دلیل بهتر است نسبت به آن آشنایی بیشتری پیدا کنید تا بتوانید بدون هیچ نوع نگرانی به استفاده از آن بپردازید. متاسفانه امروزه تصورات غلطی در میان مردم به وجود آمده است که همین باعث شده بسیاری از افراد تصمیم بگیرند از روش های دیگر برای افزایش رشد مو و ضخامت آن استفاده کنند.

آشنایی با PRP تراپی

قبل از اینکه برای افزایش رشد مو و رفع کچلی به مراکز زیبایی مراجعه کنید سعی کنید حتما با PRP تراپی آشنایی بیشتری پیدا کنید چون این کار باعث میشود از میان ده ها روش درمانی بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید. به طور کلی پی ار پی برخلاف اسم نسبتا عجیبی که دارد ماده ای ساده است که در بدن همه ی افراد وجود دارد به همین دلیل استفاده از آن مشکلی ایجاد نمی کند.

آشنایی با prp تراپی

پی ار پی به پلاسمای غنی از پلاکت که در بدن انسان وجود دارد گفته میشود. تزریق این پلاکت ها به پوست باعث میشود تا توانایی ترمیم فولیکول ها تا حد زیادی افزایش پیدا کند به همین دلیل بعد از چند وقت توانایی فولیکول ها در رشد مو افزایش پیدا میکند و موها با سرعت چند برابر رشد میکنند و ضخامت آن افزایش پیدا میکند.

PRP تراپی برای رفع آسیب های بافت مو

در بسیاری از مواقع میتوان برای رفع آسیب های بافت مو از PRP تراپی  استفاده کرد. همانطور که میدانید یکی از دلایل اصلی آسیب دیدن بافت مو این است که ضخامت موها به دلایل مختلف کاهش پیدا کرده اند و فولیکول ها توانایی رشد موهای ضخیم را ندارند به همین دلیل افرادی که از پی ار پی استفاده میکنند با افزایش ضخامت مو شاهد  کاهش آسیب های مختلف در بافت مو خواهند بود.

آشنایی با prp تراپی

جالب است بدانید در اکثر موارد استفاده از پی ار پی باعث خوش حالت شدن مو و افزایش زیبایی آن میشود و علاوه بر این احتمال موخوره و … هم کاهش پیدا میکند.

ماندگاری اثرات پی آر پی تراپی

بهتر است بدانید PRP تراپی در صورتی که به منظم انجام شود قطعا نتایج بلند مدت به دنبال خواهد داشت و افرادی که از آن استفاده میکنند شاهد بازگشت ریزش مو و نازکی موها نخواهند بود اما معمولا افرادی که فقط یک مرتبه از این روش استفاده می کنند به نتایج دائمی دست نخواهند یافت.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم