کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آمپول تقویت مو

نوشته شده در تاریخ 23 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 1,463 views

آمپول تقویت مو

آمپول تقویت مو

برای این که موها سالم بمانند و مشکلی برایشان به وجود نیاید باید دائما به فکر تقویت آن ها بود تا آسیب هایی که در اثر عوامل مختلف به آن ها وارد میشود به راحتی رفع شود. در میان روش های مختلفی که برای تقویت مو وجود دارد برخی از افراد تصمیم میگیرند از آمپول تقویت مو استفاده کنند تا شاهد افزایش رشد و زیبایی موهای خود باشند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به این موضوع بیشتر بپردازیم و به مزایا و معایب آن ها هم اشاره ای داشته باشیم پس تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

بهترین آمپول تقویت مو

برای تقویت مو روش های مختلفی وجود دارد به همین دلیل قبل از اینکه به استفاده از یک روش فکر کنید پیشنهاد میکنیم به متخصصان زیبایی مراجعه نمایید تا از اثر بخشی روش مورد نظر مطمئن شوید. در مورد آمپول تقویت مو هم دقیقا به همین صورت است. استفاده از آمپول های تقویتی به صورت سر خود و بدون نظارت پزشک متخصص به هیچ وجه توصیه نمیشود چون کار ایمنی نخواهد بود.

آمپول تقویت مو

اما به طور کلی اگر قرار باشد به معرفی بهترین آمپول تقویت مو بپردازیم آمپول های collistar,Revlon,vichy dercos Pro  و Davines Ol جزء بهترین موارد هستند که متخصصان زیبایی برای رشد موها تجویز میکنند. استفاده از این آمپول ها در برخی موارد نتایج قابل قبولی خواهد داشت به همین دلیل در صورتی که قصد داریم از آن استفاده کنید پیشنهاد میکنیم به پزشک مراجعه کنید.

کاربردهای آمپول تقویت مو

استفاده از آمپول تقویت مو به صورت دوره ای پیشنهاد نمیشود. آمپول هایی که معرفی کردیم معمولا در مواردی کاربرد خواهند داشت که فرد بر اثر مشکلات ژنتیکی، استرس و سوء تغذیه دچار ریزش مو شده باشد. باید به این نکته توجه داشته باشید که با استفاده از آمپول ها نمیتوان همه ی ریزش مو ها را به راحتی درمان کرد.

 

آمپول تقویت مو

ریزش موی ژنیکی از آن نوع ریزش موها به شمار میرود که در بسیاری از مواقع باید برای درمان آن از روش های موثر مانند کاشت مو استفاده کرد.

عوارض آمپول تقویت مو

آمپول تقویت مو در صورتی که تحت نظارت پزشک استفاده شود قطعا مشکل ساز نخواهد بود اما باید این موضوع را بدانید که برخی از آمپول هایی که به صورت غیر مجاز به فروش میرسد باعث تغییرات شدید هورمونی در بدن میشود به همین دلیل استفاده از آن ها در اکثر موارد عوارض جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم