کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آنچه از کاشت مو بایو فایبر نمی دانید

نوشته شده در تاریخ 5 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 872 views

آنچه از کاشت مو بایو فایبر نمی دانید

آنچه از کاشت مو بایو فایبر نمی دانید

آنچه از کاشت مو بایو فایبر نمی دانید

افراد متقاضی کاشت مو که دچار کم پشتی و طاسی سر هستند ، چنانچه امکان کاشت مو را ندارند ، به جای این عمل زیبایی می توانند از روش های ترمیم مو جهت داشتن تراکم مناسبی از موها استفاده کنند ، در همین راستا در این مقاله ، کاشت مو بایو فایبر به عنوان یک روش ترمیم مو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

تفاوت کاشت مو و ترمیم مو

در یک عملیات کاشت مو ، فولیکول های زنده و طبیعی مو از ناحیه ی پشت سر برداشته می شود و در نواحی طاس با ابزار خاصی پیوند زده می شوند تا حدود یک سال بعد با رشد موهای طبیعی ، نواحی طاس پوشش داده شود ولی در روش ترمیم مو که در بسیاری از منابع و سایت های پزشکی به اشتباه از آن به عنوان کاشت مو یاد می شود ، موهایی آماده در اندازه ، رنگ ، سایز و حالت دلخواه به کمک چسب ها و روش های خاص روی پوست سر فیکس می شوند و مدت ماندگاری یک الی سه  ساله دارند .

آنچه از کاشت مو بایو فایبر نمی دانید

کاشت مو بایو فایبر چیست؟

مو بایو فایبر نیز از جمله موهای آماده هستند که از آنها جهت ترمیم مو استفاده می گردد ، این موها در ۲۲ رنگ مختلف و در سه حالت صاف ، مجعد و فر متناسب با موهای فرد در زیر پوست سر قرار داده می شوند  .

جهت تشخیص مناسب بودن این موها برای فرد و عدم ایجاد حساسیت در پوست سر ، حدود ۱۰۰ تار مو در زیر پوست سر قرار می دهند و یک ماه فرصت داده می شود تا سازگاری و یا عدم سازگاری موها با پوست سر مشخص گردد و چنانچه مشکلی در این رابطه وجود نداشته باشد ، ترمیم مو به طور کامل انجام خواهد شد .

روش کاشت مو بایو فایبر

جهت قرار دادن موهای آماده شده ی بایو فایبر در زیر پوست سر ، چون هر تار مو دارای یک گره مخصوصی است ، توسط یک هندپیس اتوماتیک قلاب می شوند و آن قلاب روی پوست سر قرار می گیرد و سوزن با دستگاه اتوماتیک وارد پوست سر می شود و گره مو در زیر پوست سر، زیر لایه گله آ پوست سر، در آنجا مو فیکس خواهد شد و سوزن خارج می شود و مو در محل طبیعی خود قرار می گیرد و بدین ترتیب می توان تراکم مورد نیاز از موها  ایجاد کرد .

موهای بایو فایبر به راحتی از محل خود خارج نمی شوند و مثل موهای معمولی بوده و جهت خارج کردن آنها به کشش زیادی نیاز است .

چنانچه فرد مایل به افزایش تراکم موها باشد ، چون در یک جلسه تنها می توان حدود ۱۰۰۰ الی ۱۵۰۰ تار مو را در سطح پوست کاشت ، لذا دو ماه بعد می توان جلسه ی دوم افزایش تراکم موها را انجام داد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم