کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آیا کاشت مو در یک روز ممکن است

نوشته شده در تاریخ 11 می 2019 در دسته تعداد بازدید 680 views

آیا کاشت مو در یک روز ممکن است

کاشت مو در یک روز

امروزه پیشرفت های زیادی در زمینه ی پزشکی و عمل های زیبایی به وجود آمده است به همین دلیل افرادی که به دنبال افزایش زیبایی خود هستند میتوانند در مدت زمانی بسیار کوتاه تر نسبت به گذشته، به نتیجه ی دلخواه خود دست پیدا کنند تا جایی که در بسیاری از مواقع میتوان با یک جلسه استفاده از روش های درمانی یا عمل های جراحی شاهد افزایش زیبایی بود. به علت اینکه کاشت مو در حال حاضر متقاضیان زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد از ان استفاده میکنند تصمیم گرفته ایم به کاشت مو در یک روز بپردازیم.

 

کاشت مو در یک روز

در حال حاضر افرادی که قصد دارند از روش های کاشت مو استفاده کنند در اکثر موارد لازم نخواهد بود چندین جلسه به کلینیک های پیوند مو مراجعه کنند چون با روش های فوق العاده ای که به وجود آمده میتوان کاشت مو را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام داد تا جایی که در بسیاری از مواقع کاشت مو در یک روز کاملا امکان پذیر خواهد بود و افراد میتوانند بعد از جلسه ی اول منتظر رشد موهای خود باشند.

برای کاشت مو در یک روز شرایط خاصی مورد نیاز است که فرد باید از ان برخوردار باشد در غیر اینصورت متخصصان مجبور خواهند بود تا از روش های قدیمی استفاده کنند که در این صورت باید چندین جلسه برای کاشت مو مراجعه نمود. بهتر است بدانید استفاده از روش های جدید عوارض خطرناکی به دنبال نخواهد داشت و در حال حاضر این روش ها در بسیاری از کلینیک های کشور انجام میشوند.

کاشت مو در یک روز

شرایط لازم برای کاشت مو

در این روش باید از شرایط خاصی برخوردار باشید که یکی از مهمترین آن داشتن بانک موی کافی و قوی است. افرادی که بانک موی مناسب ندارند معمولا نمیتوانند از روش های جدید استفاده کنند چون با استفاده از این روش ها نمیتوان همه ی گرافت ها را به صورت سالم استخراج کرد.

علاوه بر این افرادی که قصد دارند از روش های کاشت مو استفاده کنند نباید دچار ریزش موی وسیع شده باشند چون با استفاده از روش های جدید میتوان نهایتا ۱۲ هزار فولیکول را در یک جلسه استخراج کرد و برای پیوند تعداد زیادی از فولیکول ها باید حداقل چند جلسه مراجعه نمود.

 

بهترین روش

در حال حاضر روش های FUE و SUT جزء بهترین روش ها برای کاشت مو در یک روز به شمار میروند. در این روش ها از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده میشود که همین باعث خواهد شد فرد بتواند در کمترین زمان ممکن شاهد پیوند موهای جدید باشد. در مطالب بعد به مزایا و معایب این روش ها بیشتر خواهیم پرداخت.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم