کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آیا کچلی اره اتا درمان دارد؟

نوشته شده در تاریخ 6 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 427 views

آیا کچلی اره اتا درمان دارد؟

کچلی انواع مختلفی دارد که برای درمان آن باید قبل از هر چیز نوع آن مشخص شود. در برخی از موارد کچلی به علت استرس و اضطراب شدید به وجود می آید که در این موارد با بهبود وضعیت روحی معمولا ریزش مو رفع خواهد شد و به استفاده از روش های درمانی سخت و پیچیده نیازی نخواهد بود. اما در برخی موارد ممکن است ریزش موها به علتی رخ دهد که نیاز به استفاده از روش های درمانی مناسب مانند کاشت مو باشد. کاشت مو از روش هایی است که در اکثر موارد میتوان با استفاده از آن به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد اما متاسفانه در برخی از موارد نمیتوان برای درمان برخی از ریزش موها از این روش استفاده کرد. کچلی اره اتا نوعی از کچلی است که نمیتوان با استفاده از روش کاشت مو به درمان آن پرداخت. در ادامه به این نوع کچلی بیشتر خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

کچلی اره اتا چیست؟

کچلی اره اتا به نوعی از کچلی گفته میشود که فردی که به آن مبتلا شده است شاهد ریزش موهای تمام نقاط بدن خواهد بود. این بیماری حتی باعث میشود تا ابرو و مژه های فرد نیز دچار ریزش شود. علت دقیق این بیماری به صورت دقیق مشخص نیست اما این بیماری نوعی بیماری خود ایمنی است که باعث میشود بدن با موهایی که رشد میکند به مبارزه بپردازد و نسبت به آن واکنش های خود ایمنی نشان دهد. در بیماری اره اتا و یا آلوپسی موها در سراسر بدن رشد میکنند اما در مدت زمانی بسیار کوتاه دچار ریزش میشوند.

آیا کچلی اره اتا درمان دارد؟

برای رفع ریزش موها معمولا روش های زیادی وجود دارد که افراد میتوانند با استفاده از آن ها به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنند اما متاسفانه در حال حاضر برای درمان کچلی اره اتا روش درمانی قطعی وجود ندارد و نمیتوان به راحتی به نتیجه رسید. البته در برخی از موارد میتوان از درمان های دارویی برای رفع این نوع کچلی استفاده کرد اما ممکن است ریزش موی برخی از افراد به راحتی درمان نشود که این افراد بهتر است از روش هایی مانند ترمیم مو برای رفع کچلی استفاده کنند.

درمان کچلی اره اتا با روش ترمیم مو

برای درمان کچلی اره اتا میتوان از روش ترمیم مو استفاده کرد. این روش نتایج قابل قبولی به دنبال خواهد داشت اما متاسفانه دائمی نیست و با استفاده از آن فقط میتوان به صورت موقت به رفع ریزش موهای سر بیماران اره اتا یا آلوپسی پرداخت. در این روش متخصصان برای رفع ریزش مو از موهای مصنوعی استفاده میکنند. این موها با استفاده از چسب بر روی پوست سر پیوند زده میشود و ظاهری مناسب ایجاد خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم