کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آیا prp بعد از ترمیم مو امکان پذیر است؟

نوشته شده در تاریخ 17 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 885 views

آیا prp بعد از ترمیم مو امکان پذیر است؟

آیا prp بعد از ترمیم مو امکان پذیر است؟

کچلی و طاسی مشکلی است که بسیاری از افراد برای رفع آن به متخصصان زیبایی مراجعه میکنند. در گذشته برای رفع ریزش مو روش های زیادی در کلینیک ها وجود نداشته به همین دلیل برخی از افراد مجبور بودند با کچلی وطاسی به زندگی خود ادامه دهند اما امروزه خوشبختانه روش های زیادی برای رفع کچلی وجود دارد که در اکثر موارد میتوان با استفاده از آن ها به نتیجه رسید. حتی روش هایی وجود دارد که با استفاده از آن ها میتوان در یک جلسه به نتیجه رسید و شاهد رفع ریزش مو و کچلی بود. روش ترمیم مو روشی است که استفاده از آن باعث میشود تا فرد در یک جلسه بتواند شاهد رفع کچلی خود باشد. البته این روش دائمی نیست اما قطعا در کوتاه مدت نتایج مناسبی به دنبال خواهد داشت.در این مطلب به PRP بعد از ترمیم مو بیشتر خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

ترمیم مو چیست و چه کاربردی دارد؟

قبل از اینکه به PRP بعد از ترمیم مو بپردازیم بهتر است قبل از هر چیز شما را با ترمیم مو و کاربردی که دارد آشنا کنیم. ترمیم مو روشی است که با استفاده از آن میتوان به صورت موقت به رفع ریزش مو پرداخت. کاربرد این روش در مواردی است که فرد قصد دارد در مدت زمانی کوتاه شاهد رفع ریزش موی خود باشد. انجام این روش به وسیله ی کراتینه های طبیعی و موهای ساخته شده از الیاف طبیعی صورت میگیرد و همین باعث میشود با استفاده از این روش حساسیت و عوارض مختلف به وجود نیاید.

آیا prp بعد از ترمیم مو امکان پذیر است؟

کاربرد PRP در رفع ریزش مو چیست؟

در بسیاری از مواقع استفاده از PRP باعث میشود تا شاهد کاهش ریزش مو باشیم. برای این که با استفاده از این روش شاهد رفع ریزش مو باشید متخصصان با سوزن های نازک به تزریق پی ار پی به نقاط مختلف سر میپردازند. این کار باعث میشود تا مواد تغذیه ای به صورت مستقیم در اختیار فولیکول ها قرار گیرند و شاهد افزایش رشد موها باشیم. حالا که با این روش آشنا شدید میتوانیم در ادامه به کاربرد PRP بعد از ترمیم مو بپردازیم.

کاربرد PRP بعد از ترمیم مو چیست؟

با استفاده از PRP بعد از ترمیم مو میتوان شاهد افزایش رشد موهای طبیعی فرد بود. به علت اینکه روش ترمیم مو روشی موقت برای رفع ریزش مو است بسیاری از افراد در کنار آن از روش هایی استفاده میکنند که بعد از ترمیم مو بتوانند شاهد رشد موهای طبیعی خود باشند. معمولا استفاده از پی ار پی در اکثر موارد مشکلی ایجاد نخواهد کرد البته این موضوع به روشی که برای ترمیم مو انتخاب میشود هم بستگی خواهد داشت.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم