کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

اثرات پی آر پی

نوشته شده در تاریخ 18 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 471 views

اثرات پی آر پی

اثرات پی آر پی

با توجه به این که در سال های اخیر بسیاری از افراد به اثرات پی آر پی، پی برده اند استفاده از آن افزایش قابل توجهی یافته است به همین دلیل درصد زیادی از بیماران به دنبال افزایش آگاهی خود نسبت به روش های مختلف پی ار پی هستند. همین باعث شده تا در این مطلب به این موضوع بپردازیم که اثرات PRP تا چه مدت باقی خواهند ماند و افرادی که از این روش قرار است استفاده کنند باید هر چند وقت یکبار به کلینیک های زیبایی مراجعه کنند. برای یافتن پاسخ این سوال ها حتما تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

اثرات پی آر پی

همانطور که اشاره کردیم افرادی که از روش های پی ار پی استفاده میکنند معمولا این سوال برایشان به وجود خواهد آمد که استفاده از این روش چقدر ماندگاری دارد و باید هر چند وقت یکبار از آن استفاده کنند؟ در صورتی که این سوال برای شما هم به وجود آمده است بهتر است بدانید این موضوع تا حد زیادی به شرایطی که دارید بستگی خواهد داشت به همین دلیل نمیتوان به صورت قطعی به آن پاسخ داد.

اثرات پی آر پی

بهتر است بدانید اثرات پی آر پی به دفعاتی که از آن استفاده میشود هم بستگی دارد. مثلا افرادی که هر چند وقت یکبار از این روش استفاده میکنند میتوانند شاهد دائمی شدن نتایج باشند در حالی که یک یا دو بار استفاده از این روش باعث رشد دائمی مو نخواهد شد. البته این موضوع به نوع مشکلات پوست و مو و شرایط بیمار بستگی دارد بنابراین برای اطمینان از آن باید به پزشک مراجعه کرد.

کاربردهای پی ار پی

اثرات پی آر پی را میتوان در درمان بسیاری از بیماری ها مشاهده کرد. شاید تصور کنید این روش فقط برای رفع کم پشتی مو و ریزش مو به کار میرود اما این در حالی است که در حال حاضر برای رفع بسیاری از بیماری ها هم از پی ار پی استفاده میشود. استفاده از پی ار پی به دلیل مزایایی که دارد برای رفع مشکلات پوستی هم بسیار مناسب و توجیح پذیر خواهد بود.

اثرات پی آر پی

جالب است بدانید با استفاده از روش های پی ار پی میتوان به درمان چین و چروک صورت، جای جوش و بخیه، لک های پوستی و افتادگی صورت پرداخت.

هزینه پی آر پی

برای اینکه شاهد بهترین اثرات پی آر پی باشید نباید زیاد به هزینه ی این روش فکر کنید چون این کار باعث میشود تا به علت پرداخت هزینه ی کمتر به مراکز غیر مجاز و نامعتبر مراجعه کنید. بهتر است بدانید در حال حاضر هزینه ی PRP در کلینک های مختلف متفاوت میباشد و تعرفه ی ثابتی برای آن وجود ندارد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم