کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

از ماینوکسیدل برای درمان ریزش مو غافل نشوید

نوشته شده در تاریخ 28 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 900 views

از ماینوکسیدل برای درمان ریزش مو غافل نشوید

از ماینوکسیدل برای درمان ریزش مو غافل نشوید

مراجعه به متخصصان زیبایی یکی از اولین قدم هایی است که باید برای درمان ریزش مو برداشت. متخصصان زیبایی میتوانند با بررسی علت دقیق ریزش مو روشی مناسب را برای رفع ریزش مو به کار گیرند. بهتر است بدانید در برخی از موارد در صورتی که به موقع برای درمان ریزش مو به پزشک مراجعه کنید میتوانید با استفاده از داروهایی که وجود دارد شاهد رفع ریزش موی خود باشید. از میان داروهایی که وجود دارد داروی ماینوکسیدل از بهترین داروهایی است که میتوانید برای درمان ریزش موی خود از آن استفاده کنید. استفاده از این دارو در اکثر موارد عوارض خطرناکی به دنبال نخواهد داشت و افرادی که از آن استفاده میکنند به نتایج مناسبی دست پیدا خواهند. البته داروهای دیگری هم برای رفع ریزش مو وجود دارند اما در این مطلب تصمی گرفته ایم به داروی ماینوکسیدل بپردازیم.

ماینوکسیدل چیست؟

ماینوکسیدل دارویی است که امروزه برای رفع کچلی و طاسی از آن استفاده میشود. در ابتدا این دارو توسط بیماران قلبی مورد استفاده قرار میگرفته است. به مرور بیمارانی که از این دارو استفاده میکردند عارضه ی پرمویی را در نتیجه ی استفاده از این دارو گزارش میدادند که همین باعث شد امروزه برای درمان ریزش مو از این دارو استفاده شود. استفاده از این دارو به خودی خود میتواند نتایج قابل قبولی به دنبال داشته باشد اما میتوان برای تسریع درمان ریزش مو از داروهای دیگر مانند فیناستراید در کنار آن استفاده نمود.

از ماینوکسیدل برای درمان ریزش مو غافل نشوید

داروهای ماینوکسیدل برای چه افرادی مناسب است؟

بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که ماینوکسیدل برای درمان کچلی و طاسی همه ی افراد مناسب نخواهد بود. این دارو فقط برای افرادی موثر خواهد بود که دچار ریزش موی ارثی شده باشند و علاوه بر این حداقل موهای نازک و کرکی در قسمت های مختلف سرشان وجود داشته باشد چون استفاده از ماینوکسیدل باعث رشد موهای جدید نخواهد شد و فقط به رشد موهای قبلی و نازک کمک میکند.

مزایای استفاده از ماینوکسیدل چیست؟

استفاده از ماینوکسیدل مزایای قابل توجهی دارد که با استفاده از آن شاهدش خواهید بود. با استفاده از این دارو میتوانید با کمترین هزینه ی ممکن شاهد افزایش رشد و ضخامت موهای خود باشید. علاوه بر این افرادی که از این روش استفاده میکنند میتوانند بدون کوچکترین عارضه به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند.همچنین داروی ماینوکسیدل بدون دستور پزشک قابل تهیه است اما توصیه میشود با دستور پزشک از آن استفاده کنید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم