کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

استخر بعد از کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 10 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 2,150 views

استخر بعد از کاشت مو

استخر بعد از کاشت مو

همانطور که میدانید عمل کاشت مو یکی از بهترین روش های درمانی برای رفع ریزش مو است که امروزه به دلیل نتایجی که دارد متقاضیان زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد برای استفاده از آن به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند اما متاسفانه به علت اینکه بسیاری از عوارض اطلاعات کافی در مورد این روش ندارند به نتایج دلخواه دست پیدا نمیکنند و حتی در برخی از موارد دچار عوارض مختلف کاشت مو میشوند. در این مطلب به امکان استخر بعد از کاشت مو خواهیم پرداخت.

استخر بعد از کاشت مو

به طور کلی به دلیل اینکه در روش های کاشت مو از جراحی استفاده میشود افرادی که از آن استفاده میکنند باید به یک سری نکات توجه کافی داشته باشند و به دقت از موهای کاشته شده مراقبت کنند تا دچار عارضه نشوند و موهایشان ریزش پیدا نکند. به طور کلی استخر بعد از کاشت مو میتواند مشکلاتی برای بیماران به وجود آورد به همین دلیل اکثر متخصصان توصیه میکنند تا مدتی به استخر مراجعه نشود.

استخر بعد از کاشت مو

استخر بعد از کاشت مو حداقل تا ۲ ماه منع میشود چون مراجعه به استخر احتمال عفونت را افزایش میدهد و علاوه بر این به علت مواد شیمیایی و کلر که در آب استخر وجود دارد احتمال آسیب دیدن موها افزایش پیدا میکند. بعد از ۲ ما هم به طور کلی توصیه میشود برای حفاظت از موها از کلاه های مخصوص استفاده کنید تا موهایتان رشد بهتری داشته باشد.

خطرات استخر بعد از کاشت مو

استخر بعد از کاشت مو مشکلات زیادی برای بیمار به وجود خواهد آورد که از میان رایج ترین آن ها میتوان به عفونت اشاره کرد. باید به این نکته توجه داشته باشید که قبل از این که زخم ها به صورت کامل بهبود پیدا کنند حتی حمام کردن هم باید با احتیاط انجام شود در غیر اینصورت  مشکلات زیادی به وجود خواهد آمد به طوری که ممکن است شاهد ریزش موهای کاشته شده باشید.

استخر بعد از کاشت مو

مراقبت های بعد از کاشت مو

رعایت مراقبت های بعد از کاشت مو باعث میشود تا به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید به همین دلیل باید به مواردی که گفتیم توجه کافی داشته باشید. همانطور که گفتیم استخر بعد از کاشت مو ممنوع است و باید حتی به نحوه ی شستشوی موها بعد از کاشت مو توجه داشت.

علاوه بر این باید تا یک ماه بعد از کاشت مو به وضعیت سلامت خود توجه کافی داشت تا رشد موها به حداکثر ممکن برسد و زخم ها سریعتر بهبود پیدا کنند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم