کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بررسی بهترین زمان استفاده از روش PRP

نوشته شده در تاریخ ۲۴ دی ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 71 views

بررسی بهترین زمان استفاده از روش PRP

بررسی بهترین زمان استفاده از روش PRP

در حال حاضر بسیاری از افراد با روش های پی ار پی آشنایی پیدا کرده اند چون این روش جزء بهترین روش ها برای تقویت مو ها میباشد. بهتر است بدانید در میان روش های غیر تهاجمی برای رفع ریزش موی ارثی روش پی ار پی بیشترین متقاضیان را دارد چون بسیاری از افراد به این موضوع پی برده اند که اثر بخشی این روش تا حدی است که باعث رفع سریع ریزش موی برخی بیماران میشود. در این مطلب قصد داریم به بررسی بهترین زمان استفاده از روش PRP بپردازیم چون اهمیت زیادی در نتایج این روش خواهد داشت.

بررسی بهترین زمان استفاده از روش PRP

بهترین زمان استفاده از روش PRP

بهتر است بدانید زمان استفاده از این روش تاثیر زیادی در نتایجی که به وجود می آید خواهد داشت به همین دلیل افرادی که دچار ریزش مو میشوند باید به این مورد توجه زیادی داشته باشند. به طور کلی طبق تحقیقاتی که انجام گرفته است بهترین زمان برای استفاده از روش های پی ار پی بلافاصله بعد از ریزش مو خواهد بود به همین دلیل در صورتی که دچار ریزش مو شده اید نباید صبرکنید.

زمان استفاده از روش پی آر پی اهمیت زیادی دارد تا جایی که اگر بین زمان استفاده از پی ار پی و ریزش مو فاصله ی زیادی قرار گیرد فرد شاهد نتایج قابل توجهی نخواهد بود. بهتر است بدانید روش پی ار پی فقط برای تقویت فولیکول ها کاربرد دارد این در حالی است که با گذشت مدت زمان زیادی از ریزش مو فولیکول ها از بین خواهند رفت و نمیتوان با استفاده از روشی به ترمیم آن پرداخت.

بررسی بهترین زمان استفاده از روش PRP

کاندیدای روش ها PRP

زمان استفاده از روش پی آر پی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید اما باید این نکته را هم بدانید که پی ار پی برای همه ی افراد مناسب نخواهد بود. معمولا افرادی که دچار ریزش موی ارثی شده اند از این روش استفاده میکنند. علاوه بر این آن دسته از بیماران که دچار ریزش موی موقتی شده اند و قصد دارند سرعت رشد موهای جدید را افزایش دهند نیز کاندیدای مناسبی برای پی ار پی خواهند بود.

بهتر است بدانید برخی از متخصصان برای افزایش رشد مو بعد از کاشت مو نیز روش پی ار پی را توصیه میکنند. استفاده از روش پی ار پی بعد از کاشت مو باعث میشود تا احتمال عوارض مختلف به حداقل ممکن برسد.

 

سن مناسب برای استفاده از PRP

برای استفاده از روش های پی ار پی باید به این نکته توجه داشته باشید که حداقل باید ۱۸ سال سن داشت که خوشبختانه اکثر افرادی که به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند از این شرط برخوردارند. توجه به زمان استفاده از این روش و شرایط مختلفی که برای آن وجود دارد باعث میشود تا بیماران در اکثر موارد به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنند.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

بررسی بهترین زمان استفاده از روش PRP
5 (100%) 2 vote[s]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم