کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

استفاده از ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 11 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 1,218 views

استفاده از ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو

استفاده از ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو

ریزش موی ارثی یکی از انواع ریزش مو است که بسیاری از افراد مخصوص آقایان در طول زندگی خود به آن مبتلا خواهند شد. افرادی که دچار این نوع ریزش مو میشوند معمولا باید از روش هایی مانند کاشت مو استفاده کنند تا شاهد رفع دائمی ریزش موی خود باشند در غیر اینصورت به نتایج دلخواه دست نخواهند یافت. استفاده از ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو موضوعی است که در مورد آن باور های مختلفی وجود دارد به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم پس با ما همراه باشید.

استفاده از ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو

همانطور که میدانید برای درمان ریزش مو میتوان از داروها هم کمک گرفت به همین دلیل در حال حاضر داروها نقش زیادی در درمان ریزش مو و کچلی دارند. ماینوکسیدیل یکی از بهترین داروهایی است که برای رفع ریزش موی ارثی و ژنتیکی میتوان استفاده کرد. این دارو باعث افزایش ضخامت رشد موهای کرکی خواهد شد اما این سوال به وجود می آید که دقیقا ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو چه نقشی خواهد داشت؟

استفاده از ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو

به طور کلی باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو برای موهای جدید تاثیر قابل توجهی نخواهد داشت و حتی ممکن است عوارضی را هم به دنبال داشته باشد به همین دلیل برای تقویت موهای کاشته شده با استفاده از ماینوکسیدیل باید حتما به پزشک مراجعه کنید تا شرایط موهای کاشته شده و قدیمی به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

زمان استفاده از ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو

همانطور که اشاره کردیم مصرف ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو باید حتما تحت نظارت پزشک باشد. اما به طوری کلی افرادی که نیاز به استفاده از ماینوکسیدیل بعد از پیوند مو را دارند باید زمانی از آن استفاده کنند که زخم ها تا حدی بهبود پیدا کرده باشند. البته بهتر است بدانید ماینوکسیدیل برای بهبود زخم ها هم تجویز میشود که در این مورد هم قطعا نمیتوان بلافاصله بعد از کاشت از آن استفاده کرد.

استفاده از ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو

عوارض ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو

ماینوکسیدیل بعد از کاشت مو در صورتی که توسط متخصصان تجویز نشود قطعا مشکلات زیادی را به وجود خواهد آورد به طوری که ممکن است بیمار شاهد حساسیت های پوستی و حتی التهابات شدید باشد. البته ماینوکسیدیل در مواقع دیگر هم ممکن است مشکلاتی را به دنبال داشته باشد به همین دلیل بهتر است برای استفاده از آن حتما به پزشک مراجعه کرد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم