کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

اطلاعات کامل کاشت مو و پیوند مو

نوشته شده در تاریخ 29 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 539 views

اطلاعات کامل کاشت مو و پیوند مو

اطلاعات کامل کاشت مو و پیوند مو

اطلاعات کامل کاشت مو و پیوند مو به صورت کاملا تخصصی در یک جا

برای رفع ریزش مو روش های درمانی زیادی وجود دارد. اما متاسفانه با استفاده از همه ی روش ها نمیتوان به صورت دائمی به درمان ریزش مو پرداخت. در میان روش هایی که در حال حاضر وجود دارد کاشت مو یکی از بهترین روش هاست که با استفاده از آن میتوان به صورت دائمی از ریزش مو جلوگیری کرد. در صورتی که قصد داشته باشید از این روش استفاده کنید باید با اطلاعات کامل کاشت مو آشنایی داشته باشید در غیر اینصورت ممکن است از نتایجی که بدست می آید رضایت کافی نداشته باشید و همین باعث شود تصور کنید کاشت مو روش مناسبی برای رفع ریزش مو نیست. آشنایی با روش های کاشت مو باعث میشود تا بتوانید برای رفع ریزش مو انتخاب خوبی داشته باشید به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به کاشت مو بیشتر بپردازیم پس با ما همراه باشید.

آشنایی با اطلاعات کامل کاشت مو

برای اینکه از نتیجه ی روش درمانی که به کار گرفته میشود رضایت داشته باشید باید با اطلاعات کامل کاشت مو آشنا شوید. یکی از مهمترین کارهایی که باید انجام دهید این است که با آشنایی با روش های مختلف کاشت مو بپردازید علاوه بر این بهتر است به نمونه کارهای کلینیک ها به دقت توجه داشته باشید چون ممکن است نتیجه ای که بدست می آید برایتان مطلوب نباشد. متاسفانه برخی از افراد به علت انتظارات غیر واقعی که از کاشت مو دارند بعد از عمل رضایت کافی نخواهند داشت و تصور میکنند کاشت مو به خوبی انجام نشده است.

اطلاعات کامل کاشت مو و پیوند مو

روش های مختلف برای کاشت مو

برای آشنایی با اطلاعات کامل کاشت مو باید با روش های مختلفی که وجود دارد به صورت دقیق آشنا شوید. از میان روش های مختلف کاشت مو در حال حاضر روش های SUT,FUT,FIT و FUE روش هایی هستند که در حال حاضر در کلینیک های کشور مورد استفاده قرار میگیرند. هر کدام از این روش ها مزایا و معایب خاص خود را دارند. متخصصان با توجه به شرایط بیمار و ویژگی روش های مختلف به انتخاب بهترین روش میپردازند.

عوارض احتمالی کاشت مو

بهتر است به عوارض احتمالی کاشت مو هم اشاره ای داشته باشیم چون بدون دانستن آن قطعا با اطلاعات کامل کاشت مو آشنایی نخواهید داشت. البته باید بدانید این عوارض برای همه ی بیماران به وجود نخواهد آمد اما به هر حال احتمال آن هست. عفونت، خونریزی، احساس بی حسی در پوست سر، جای زخم و بخیه، التهاب و تورم از عوارضی هستند که ممکن است بعد از کاشت مو به وجود آید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم