کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

الگوی طاسی

نوشته شده در تاریخ 19 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 817 views

الگوی طاسی

الگوی طاسی

ریزش مو در آقایان مشکل شایعی است که اکثر افراد در طول زندگی خود شاهد آن خواهند بود. بهتر است بدانید ریزش موی آقایان در اکثر موارد به صورت ارثی است به همین دلیل الگوی آن را میتوان در بسیاری از مواقع پیش بینی کرد. الگوی طاسی موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم چون بسیاری از افراد این سوال را مطرح میکنند که ریزش موهایشان تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد و در ادامه چقدر از موهایشان باقی خواهد ماند.

الگوی طاسی در آقایان

الگوی طاسی در همه ی آقایان به یک صورت نخواهد بود به همین دلیل نباید تصور اشتباهی در این رابطه داشته باشید. باید به این نکته هم توجه داشته باشید که الگوی کچلی و طاسی فقط در ریزش موی ارثی قابل پیش بینی خواهد بود به همین دلیل افرادی که دچار سایر ریزش موها شده اند نباید انتظار ریزش تمام موهای خود را داشته باشند. معمولا ریزش موهای غیر ارثی به راحتی درمان میشوند.

الگوی طاسی

بهتر است بدانید ریزش مو در آقایان معمولا در قسمت شقیقه آغاز میشود و در اکثر موارد به صورت حرف M به نقاط دیگر سر انتقال می یابد به طوری که معمولا کف سر دچار ریزش موی کامل میشود.  البته همانطور که گفتیم الگوی طاسی در افراد مختلف یکسان نیست و حالت های مختلفی برای آن وجود دارد به همین دلیل پیشنهاد میکنیم برای آشنایی با آن حتما به جستجوی عکس های طاسی بپردازید.

سن ریزش مو در آقایان

بهتر است بدانید ریزش مو در بسیاری از افراد از سنین ۲۰ سالگی آغاز میشود اما برای اینکه الگوی طاسی قابل رویت باشد باید تا سنین ۳۰ سالگی صبر کرد به همین دلیل هم هست که بسیاری از متخصصان توصیه میکنند برای درمان ریزش مو حداقل تا این سنین صبر نمود تا موها مجددا دچار ریزش نشوند.

الگوی طاسی

درمان طاسی آقایان

در صورتی که الگوی طاسی به صورت دقیق مشخص باشد میتوان از روش های کاشت مو برای درمان این مشکل استفاده کرد. بهتر است بدانید کاشت مو تنها روش قطعی برای درمان ریزش موی ارثی به شمار میرود که بیماران میتوانند برای دستیابی به نتایج دلخواه از آن استفاده کنند.

کاشت مو برای افرادی مناسب خواهد بود که بانک موی قوی و کافی داشته باشند. افرادی که بانک موی ضعیف دارند معمولا باید به سراغ روش های دیگر مانند ترمیم مو بروند. البته برای درمان موقت ریزش مو هم میتوان از داروها استفاده کرد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم