کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

امکان کاشت مو با سلول های بنیادی

نوشته شده در تاریخ 22 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 479 views

امکان کاشت مو با سلول های بنیادی

ریزش مو مشکلی است که ممکن است بسیاری از افراد در طول زندگی خود با آن روبرو شوند به همین دلیل افراد زیادی وجود دارند که به دنبال روشی مناسب برای درمان ریزش مو میگردند. خوشبختانه با پیشرفت هایی که در زمینه ی پزشکی شاهد آن هستیم با گذشت زمان روش های جدیدی برای رفع ریزش مو به وجود می آید که باعث میشود با استفاده از آن ها بتوان در مدت زمانی بسیار کوتاه  به رفع ریزش مو پرداخت. همانطور که میدانید کاشت مو یکی از بهترین روش ها  برای رفع ریزش مو است که بسیاری از افراد برای رفع ریزش مو از آن استفاده میکنند اما به علت معایبی که این روش دارد ممکن است برخی از بیماران نتوانند به درمان ریزش موی خود بپردازند. کاشت مو با سلول های بنیادی روش جدیدی است که بسیاری از معایب روش های قدیمی را نخواهد داشت و همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند.

آیا کاشت مو با سلول های بنیادی امکان پذیر است؟

کاشت مو با سلول های بنیادی کاملا امکان پذیر خواهد بود و در آینده ای نزدیک بسیاری از افراد میتوانند برای رفع کچلی و طاسی از این روش استفاده کنند. اما باید توجه داشته باشید که این روش فعلا در مراحل تحقیقاتی قرار دارد و به علت اینکه فقط بر روی نمونه های حیوانی آزمایش شده نمیتوان در کلینیک ها از آن استفاده کرد. اما با پیشرفت هایی که تاکنون صورت گرفته این امید وجود دارد که بتوان در سالهای آینده از آن استفاده نمود.

متقاضیان کاشت مو با سلول های بنیادی چه افرادی خواهند بود؟

به دلیل مزایایی که کاشت مو با سلول های بنیادی خواهد داشت به احتمال زیاد همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند. اما به علت اینکه هزینه ی این روش بیشتر از روش های دیگر خواهد بود تنها بیمارانی از آن استفاده خواهند کرد که بانک موی کافی برای استفاده از سایر روش های کاشت مو نداشته باشند. چون برای انجام این روش نهایتا به ۱۵۰ عدد از فولیکول ها مو نیاز خواهد بود.

کاشت مو با سلول های بنیادی چه مزایایی خواهد داشت؟

یکی از مهمترین مزایای کاشت مو با سلول های بنیادی این است که همه ی افراد حتی افرادی که بانک موی کافی ندارند هم میتوانند از این روش استفاده کنند. همچنین به دلیل اینکه در این روش لازم نیست متخصصان به استخراج تعداد زیادی از فولیکول ها بپردازند قطعا عوارض کاشت مو کاهش خواهد یافت و به مراقبت های کمتری بعد از کاشت مو نیاز خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم