کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

اناژن افلوویوم

نوشته شده در تاریخ 19 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 401 views

اناژن افلوویوم

اناژن افلوویوم

بسیاری از افراد از افراد در طول زندگی به علت ابتلا به برخی از بیماری ها و مشکلات زیبایی خودشان را از دست میدهند به همین دلیل نمیتوانند در اجتماع به خوبی حضور پیدا کنند و اعتماد به نفسشان شدیدا کاهش می یابد. اناژن افلوویوم یکی از این بیماری هاست که برخی از افراد در طول زندگی خود آن را تجربه خواهند کرد. این نوع ریزش مو ممکن است در هر سنی به وجود آید به همین دلیل باید برای درمان آن آماده بود. در ادامه به این بیماری بیشتر خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

اناژن افلوویوم

اناژن افلوویوم اصطلاحی است که در پزشکی برای کاهش رشد مو به کار گرفته میشود. افرادی که دچار این مشکل میشوند معمولا در مدت زمانی بسیار کوتاه کچلی و طاسی را تجربه خواهند کرد به صورتی که در اکثر موارد موها به صورت خود به خود رشد نخواهند کرد به همین دلیل باید از روش های موثر برای رفع آن استفاده نمود.

اناژن افلوویوم

اناژن افلوویوم در هر سن و سالی به وجود می آید. بهتر است بدانید علت این مشکل میتوان مشکلات ژنتیکی، بیماری های خود ایمنی، استفاده از برخی داروها و کشیدن مو باشد. خوشبختانه با استفاده از روش هایی که در حال حاضر وجود دارد میتوان این ریزش مو را به راحتی درمان کرد اما باید توجه داشته باشید که روش های خانگی در درمان آن چندان موثر نخواهند بود.

درمان اناژن افلوویوم

برای درمان اناژن افلوویوم روش های زیادی وجود دارد که از میان آن بسیاری از افراد ترجیح میدهند از درمان های دارویی استفاده کنند. دارویی هایی مانند ماینوکسیدیل و فیناستراید و از مواردی هستند که میتوان با استفاده از آن ها به درمان این بیماری پرداخت. علاوه بر این برخی از روش های کلینیکی مانند مزوتراپی و پی ار پی هم در اکثر موارد نتایج قابل قبولی به دنبال خواهند داشت.

اناژن افلوویوم

بهتر است بدانید در بسیاری از موارد میتوان با استفاده از روش هایی مانند کاشت مو هم اناژن افلوویوم را هم درمان کرد چون همانطور که گفتیم در مواردی موها به صورت طبیعی رشد نخواهند کرد.

جلوگیری از اناژن افلوویوم

متاسفانه همانطور که گفتیم اناژن افلوویوم در بسیاری از مواقع به علت مشکلات ژنتیکی به وجود می آید به همین دلیل نمیتوان از آن جلوگیری کرد اما علاوه بر این بستن محکم موهم تاثیر زیادی در این مشکل خواهد داشت که برای جلوگیری از آن باید حتما موها را آزاد گذاشت. البته مصرف ویتامین های کافی در غذاها هم تاثیر زیادی در جلوگیری از این نوع ریزش مو خواهد داشت.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم