کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

انجام عمل کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 1 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 514 views

انجام عمل کاشت مو

هزینه ترمیم موی کم پشت

امروزه درصد افرادی که دچار ریزش مو میشوند تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است به طوری که حداقل نیمی از آقایان در طول زندگی خود دچار ریزش مو خواهند شد به همین دلیل بسیاری از افراد برای رفع ریزش موی خود به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند.به دلیل اثر بخشی خاصی که روش کاشت مو دارد بسیاری از افراد سعی میکنند از این روش استفاده کنند به همین دلیل امروزه بسیاری از کلینیک ها شرایط ویژه ای برای انجام عمل کاشت مو در نظر میگیرند.

امکان انجام عمل کاشت مو با وام بانکی

همانطور که اشاره کردیم امروزه بسیاری از افراد ترجیح میدهند از روش های کاشت مو استفاده کنند و متاسفانه همین موضوع باعث شده است تا مراکز غیر مجاز کاشت مو تا حد زیادی افزایش پیدا کند. متاسفانه در این مراکز برای جذب بیماران تبلیغات زیادی انجام میشود که معمولا بسیاری از آن ها تا حد زیادی واقعیت ندارد که انجام عمل کاشت مو با وام بانکی یک از این موارد است.

البته باید به این نکته توجه داشته باشید که انجام عمل کاشت مو در بسیاری از کلینیک ها با شرایط ویژه ای که در نظر میگیرند انجام میشود. مثلا برخی کلینیک ها در فصل هایی خاص تخفیف های قابل توجهی را ارائه میدهند تا بیماران بتوانند با استفاده از روش های کاشت مو به رفع ریزش موی خود بپردازند. در این میان کاشت موی قسطی هم خدماتی است که در برخی کلینیک ها وجود دارد.

انجام عمل کاشت مو

مراحل انجام عمل کاشت مو

انجام عمل کاشت مو در همه ی کلینیک های زیبایی تقریبا به یک صورت خواهد بود. مهمترین مرحله برای کاشت مو برداشت فولیکول هاست چون در این مرحله انتخاب فولیکول ها از ناحیه انتقال دهنده انجام میشود و در صورتی که در آن دقت کافی نشود قطعا احتمال ریزش مو بعد از کاشت و ظاهر غیر طبیعی افزایش خواهد یافت.

خوشبختانه در حال حاضر برداشت فولیکول ها با روش های جدید انجام میشود به همین دلیل افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند میتوانند شاهد نتایج قابل توجهی باشند.

مزایای عمل کاشت مو

انجام عمل کاشت مو برای بسیاری از افراد مناسب خواهد بود و نتایج رضایت بخشی را به دنبال خواهد داشت چون افرادی که از این روش استفاده میکنند میتوانند در مدت زمانی بسیار کوتاه شاهد رشد موهایی کاملا طبیعی باشند. کاشت مو جزء روش های کم خطر است و احتمال عوارض خطرناک در آن بسیار کم خواهد بود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم