کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

انواع روش های پیوند مو

نوشته شده در تاریخ 8 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 963 views

انواع روش های پیوند مو

انواع روش های پیوند مو

با وجود این که روش های زیادی برای درمان کچلی و طاسی به وجود آمده است هنوز روش های پیوند مو جزء بهترین روش ها برای رفع ریزش مو به شمار میروند به همین دلیل در این مطلب قصد داریم به معرفی روش های پیوند مو بپردازیم تا بتوانید با استفاده از آن در کمترین زمان ممکن شاهد رشد موهای جدید باشید. بهتر است بدانید افرادی که دچار ریزش موی ارثی شده اند مجبور خواهند بود از روش های کاشت مو استفاده کنند چون در اکثر موارد روش های دیگر اثر بخشی کافی نخواهند داشت.

انواع روش های پیوند مو

آشنایی با روش های پیوند مو باعث میشود تا بتوانید با اطمینان بیشتر به استفاده از روش های کاشت مو بپردازید. علاوه بر این میتوانید با رعایت مراقبت هایی که وجود دارد از هر نوع عارضه جلوگیری به عمل آورید. بهتر است بدانید در حال حاضر روش های SUT,FUE و FIT جزء روش های رایج برای کاشت مو به شمار میروند. علاوه بر این روش FUT هم هنوز برای کاشت مو به کار گرفته میشود.

هر کدام از این روش ها مزایای خاص خود را دارند به همین دلیل در حال حاضر از تمامی روش های در کلینیک های زیبایی استفاده میشود. در روش های FUE,SUT و FIT برای رفع کچلی و استخراج فولیکول ها روش های غیر تهاجمی به کار گرفته میشوند به همین دلیل بیماران دچار عارضه ی خاصی نخواهند شد اما در روش های پیوند مو قدیمی هم چنان از جراحی استفاده میشود.

انواع روش های پیوند مو

متقاضیان روش های پیوند مو

به طور کلی متقاضیان همه روش های پیوند مو افرادی خواهند بود که دچار ریزش موی ژنتیکی یا ارثی شده اند. علاوه بر این افرادی که به دلیل جراحات مختلف دچار ریزش مو شده اند هم میتوانند با استفاده از روش های کاشت مو در مدت زمانی کوتاه به موهایی پرپشت دست پیدا کنند.

البته برای استفاده از روش های کاشت مو باید حتما بانک موی قوی داشت که این مورد توسط متخصصان زیبایی مورد بررسی قرار میگیرد و نمیتوان به راحتی آن را تشخیص داد.

مزایای روش های پیوند مو

تمامی روش های پیوند مو مزایای خاصی دارند که در روش های دیگر به هیچ وجه وجود نخواهند داشت. یکی از بزرگترین مزایای روش های کاشت مو این است که فرد میتواند با استفاده از آن ها شاهد نتایج دائمی باشد. علاوه بر این تمام روش های کاشت مو مانند FUT,SUT,FIT و FUE اگر نزد متخصصان با تجربه انجام شوند قطعا مزایای فوق العاده ای به دنبال خواهند داشت.

دوران نقاهت بعد از انجام پیوند مو

در اغلب پیوند ها افراد با درد همراه هستند که پزشک مورد نظر برای بیمار آنتی بیوتیک و داروهای ضد التهاب تجویز می نماید بیمار باید تا یک هفته استراحت و از انجام کارهای روزمره پرهیز کند،در عرض ۲ تا ۳ هفته بعد از عمل موهای پیوند شده از بین می رود،اما بیمار چند ماه پس از آن رشد جدید را مشاهده می کند،بیشتر افراد ۶۰ تا ۷۰ درصد رشد موی جدید را پس از ۶ تا ۹ ماه مشاهده می کنند.برخی از پزشکان برای رسیدن سریع تر به نتیجه دلخواه داروی مینوکسیدیل را برای رشد جدید مو تجویز می نمایند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم