کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

انواع روش های کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 3 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 2,503 views

انواع روش های کاشت مو

انواع روش های کاشت مو

انواع روش های کاشت مو و بهترین روش کاشت مو

در گذشته برای کاشت مو فقط روش های محدودی وجود داشته است و همین باعث میشده تا بیمارانی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند با عوارض ناخواسته ی زیادی روبرو شوند به همین دلیل بسیاری از افراد سعی میکردند برای درمان ریزش مو ی خود از روش های موقت استفاده کنند. اما امروزه با روش های زیادی که برای پیوند مو وجود دارد میتوان در اکثر موارد کاشت مو را بدون هیچگونه  عارضه انجام داد. برای کاشت موی همه ی افراد میتوان از انواع روش های کاشت مو استفاده کرد اما به علت مزایای خاصی که برخی روش ها دارند باید قبل از هر چیز شرایط بیمار مورد بررسی قرار گرفته شود و با توجه به آن از روشی مناسب برای رفع کچلی استفاده کرد. در صورتی که دچار ریزش موی ژنتیکی شده باشد و بانک موی کافی داشته باشید روش های SUTو  FUE روش های مناسبی برای رفع ریزش موهایتان خواهد بود.

شرایط استفاده از انواع روش های کاشت مو

استفاده از انواع روش های کاشت مو برای افرادی مناسب خواهد بود که دچار ریزش موی ژنتیکی شده باشند. علاوه بر این افرادی که قصد دارند از روش های کاشت مو استفاده کنند باید بانک موی کافی داشته باشند. همچنین همیشه پیشنهاد میشود حداقل چند دوره از سایر روش های درمانی استفاده شود و در صورتی که روش های دیگر نتیجه بخش نبودند به سراغ کاشت مو رفت چون در برخی موارد ممکن است درمان های دارویی باعث رفع ریزش موی بیمار شوند و نیاز به استفاده از روش های پرهزینه ی کاشت مو نباشد.

انواع روش های کاشت مو

بهترین روش کاشت مو

از میان انواع روش های کاشت مو روش هایی جزء بهترین روش ها خواهند بود که عوارض کمی به دنبال داشته باشند و با استفاده از آن بتوان در کمترین زمان ممکن به رفع ریزش مو پرداخت. در حال حاضر روش های FIT، SUT و FUT از بهترین روش ها برای کاشت مو هستند که با استفاده از آن ها میتوان در کمترین زمان ممکن به رفع ریزش مو پرداخت و علاوه بر این عوارض خاصی برای بیمار به وجود نخواهد آمد.

عوارض روش های کاشت مو

در صورتی که با انواع روش های کاشت مو آشنایی داشته باشید حتما میدانید که در برخی از روش ها بیشتر از جراحی استفاده میشود. عمدتا در روش های جراحی مانند FUT عوارض بیشتری مشاهده میشود چون استفاده از این روش ها ریسک عفونت و خونریزی را افزایش میدهد. علاوه بر این افرادی که از این روش استفاده میکنند شاهد برجای ماندن جای زخم و بخیه خواهند بود.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم