کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

انواع کاشت موی مصنوعی

نوشته شده در تاریخ 29 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 686 views

انواع کاشت موی مصنوعی

انواع کاشت موی مصنوعی

افرادی که دچار ریزش مو میشوند میتوانند از روش های مختلف برای رفع ریزش موی خود استفاده کنند و گزینه های زیادی در اختیارشان قرار خواهد داشت. برای انتخاب بهترین روش باید به اهدافی که از نتیجه ی روش های درمانی مورد انتظار است توجه داشت. اما باید علاوه بر آن علت ریزش موهایتان را هم بدانید چون انتخاب روش های درمانی به علت ریزش مو هم بستگی خواهد داشت. در صورتی که ریزش مو به علت بیماری های دیگر در بدن به وجود آمده باشد معمولا میتوان به درمان بیماری که به وجود آمده به رفع ریزش مو پرداخت. اما در سایر موارد در صورتی که علت ریزش مو مشکلات ژنتیکی باشد باید از روش های کاشت موی طبیعی استفاده کرد. انواع کاشت موی مصنوعی از موارد مختلفی تشکیل شده است  که در برخی موارد میتوان با استفاده از آن به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد که در ادامه بیشتر به آن میپردازیم.

کاشت موی مصنوعی یا ترمیم مو

یکی از رایج ترین روش های کاشت موی،کاشت موی مصنوعی روش ترمیم موی HRT است. افرادی که از این روش استفاده میکنند میتوانند در مدت زمان یک جلسه شاهد به وجود آمدن موهایی با ظاهر کاملا طبیعی باشند. استفاده از این روش باعث به وجود آمدن عارضه ی خاصی نخواهد شد چون در پیوند موی مصنوعی HRT از چسب و کراتینه های کاملا طبیعی استفاده میشود و همین باعث ایمن بودن این روش میشود. این روش دائمی نیست اما با توجه به نتایج قابل توجهی که به دنبال دارد افراد زیادی برای رفع ریزش موی خود از ان استفاده میکنند.

انواع کاشت موی مصنوعی

کاشت موی مصنوعی غیر مجاز

نوعی از کاشت موی مصنوعی هم هست که کاملا غیر مجاز است و استفاده از آن باعث به وجود آمدن عوارض مختلف میشود و بسیار هم خطرناک است به همین دلیل نباید برای رفع ریزش مو از این روش استفاده کرد. البته این روش در مراکز معتبر انجام نمیشود اما بسیاری از مراکز غیر مجاز برای رفع ریزش مو از این روش استفاده میکنند چون انجام این روش برای مراکز زیبایی آسان تر از روش های دیگر است.

عوارض کاشت موی مصنوعی

کاشت موی مصنوعی از نوع غیر مجازی که به آن اشاره کردیم عوارض جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت به همین دلیل باید قبل از این که به مراکز کاشت مو مراجعه کنید از این موضوع اطمینان حاصل کنید که مرکز مورد نظر اعتبار کافی داشته و از کاشت موی طبیعی استفاده میشود. از میان عوارض مختلف پیوند موی مصنوعی میتوان به عفونت های شدید و ریزش موهای کاشته شده اشاره کرد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم