کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

اکستنشن لیزری مو

نوشته شده در تاریخ 18 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 754 views

اکستنشن لیزری مو

اکستنشن لیزری مو

به علت اینکه خانم ها به زیبای خود اهمیت زیادی میدهند هر چند وقت یکبار برای افزایش زیبایی به سالن های زیبایی مراجعه میکنند در صورتی که بسیاری از آن ها با روش هایی که در مراکز زیبایی مورد استفاده قرار میگیرد آشنایی کافی ندارند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به یکی از رایج ترین روش هایی که در سالن ها استفاده میشود بپردازیم. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا با اکستنشن لیزری مو و اثر بخشی آن آشنا شوید پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

اثر بخشی اکستنشن لیزری مو

بسیاری از خانم ها از زیبایی موهایشان رضایت ندارند چون موها بسیار آسیب پذیرند و به مرور زمان دچار آسیب های مختلف میشوند. موخوره، نازکی و خشکی مو از مشکلاتی هستند که در بسیاری از مواقع باعث کاهش زیبایی میشوند به همین دلیل بسیاری از افراد از روش هایی مانند اکستنشن لیزری مو استفاده میکنند تا بدین طریق تغییر دلخواه خود را در چهره شان ایجاد کنند.

اکستنشن لیزری مو

بهتر است بدانید اکستنشن لیزری مو در اکثر موارد گزینه ای مناسب برای رفع کم پشتی مو است. در صورتی که بعد از بررسی معایب و مزایای این روش و به صورت آگاهانه به استفاده از این روش بپردازید قطعا به نتایج قابل توجهی دست خواهید یافت. در این روش افراد متخصص با استفاده از موهای مصنوعی و گیره های مخصوص موها را به صورت کاملا طبیعی در لای موها قرار میدهند.

مزایای اکستنشن لیزری مو

برای استفاده از اکستنشن لیزری مو باید حتما مزایا و معایب آن را در کنار هم قرار دهید تا بتوانید انتخابی مناسب داشته باشید و از نتایجی که به دنبال خواهد داشت راضی باشید.

اکستنشن لیزری مو

بهتر است بدانید اکستنشن لیزری مو در صورتی که توسط افراد ماهر انجام شود در اکثر موارد نتایج قابل قبولی به دنبال خواهد داشت و باعث ظاهری غیر طبیعی نمیشود. علاوه بر این استفاده از این روش باعث مشکلات پوستی و حساسیت های مختلف نمیشود و علاوه بر این هزینه ی مناسبی دارد.

معایب اکستنشن لیزری مو

یکی از مهمترین معایب اکستنشن لیزری مو شاید ماندگاری آن باشد چون افرادی که از این روش استفاده میکنند باید نهایتا هر دو ماه یکبار به فکر ترمیم موها باشند. علاوه بر این استفاده ی مکرر از این روش باعث وارد شدن فشار مضاعف به موها میشود به همین دلیل احتمال ریزش مو افزایش پیدا میکند که البته در استفاده ی کوتاه مدت خطری وجود نخواهد داشت.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم