کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

اکستنشن مو

نوشته شده در تاریخ 19 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 639 views

اکستنشن مو

اکستنشن مو

زیبایی مو برای خانم ها بسیار اهمیت دارد به همین دلیل در مواقعی که موهایشان دچار آسیب میشود ناراحتی های زیادی را تجربه میکنند و دچار کاهش زیبایی میشوند برای همین به دنبال روش هایی مناسب برای افزایش زیبایی موهای خود هستند که در این میان روش اکستنشن مو  شاید یکی از بهترین روش هایی است که هر فرد میتواند برای دست یابی به نتایج دلخواه از آن استفاده کرد به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

روش های اکستنشن مو

به طور کلی میتوان گفت اکستنشن مو نوعی کاشت موی مصنوعی به حساب می آید که در بسیاری از مواقع میتوان برای افزایش زیبایی موها از آن استفاده کرد. بهتر است بدانید برای اکستنشن روش های زیادی وجود دارد که در حال حاضر در سالن های زیبایی از انواع آن استفاده میشود اما اکستنشن با موهای مصنوعی متداول تر است چون میتوان با هزینه ای کمتر از آن استفاده کرد.

اکستنشن مو

برای نصب اکستنشن هم متدهای مختلفی وجود دارد. استفاده از رینگ برای اتصال موها یکی از روش هایی است که میتوان با استفاده از آن موها را در جای خود محکم کرد. به دلیل اینکه در این روش از چسب و مواد غیر طبیعی استفاده نمیشود احتمال حساسیت های پوستی به حداقل ممکن میرسد اما به طور کلی استفاده از کراتین، چسب و روش های اتصال حرارتی هم در بسیاری از کلینیک ها صورت میگیرد.

عوارض اکستنشن

متاسفانه بسیاری از افراد با عوارض اکستنشن مو آشنایی ندارند به همین دلیل چشم بسته از این روش استفاده میکنند این در حالی است که در بسیاری از مواقع افرادی که از روش های اکستنشن استفاده میکنند در بلند مدت دچار ریزش مو و مشکلات این چنینی میشوند. بهتر است بدانید استفاده از چسب های غیر طبیعی هم باعث حساسیت های پوستی و … خواهد شد.

اکستنشن مو

البته اکستنشن مو معمولا به صورت موقت مشکلی ایجاد نمی کند به همین دلیل میتوان بدون نگرانی از آن استفاده نمود.

مزایا اکستنشن مو

اکستنشن مو تنها روشی است که با استفاده از آن میتوان بدون هیچگونه درد و جراحی شاهد پرپشتی و زیبایی سریع موها بود. افرادی که از روش های اکستنشن استفاده میکنند میتوانند بلندی موها را حتی تا یک متر هم انتخاب کنند و در این زمینه هیچ محدودیتی وجود ندارد. مزیت دیگر اکستنشن هم این است که در هر سن و سالی میتوان از آن استفاده نمود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم