کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

اکستنشن مژه تار به تار

نوشته شده در تاریخ 18 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 2,506 views

اکستنشن مژه تار به تار

اکستنشن مژه تار به تار

در صورتی که به صورت ارثی مژه های تان کم پشت است و به همین دلیل زیبایی تان کاهش پیدا کرده است بهتر است بدانید در حال حاضر روش های زیادی برای پرپشت سازی ابرو ها به وجود آمده است که با استفاده از آن میتوانید در مدت زمانی بسیار کوتاه زیبایی مژه هایتان را افزایش دهید. از میان روش های مختلفی که وجود دارد اکستنشن مژه تار به تار نتایج طبیعی تری به دنبال خواهد داشت به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم شما را با آن آشنا کنیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

مراحل اکستنشن مژه تار به تار

برای اکستنشن مژه تار به تار روش های زیادی وجود دارد که در آرایشگاه های مختلف با توجه به آخرین متدها از آن استفاده میشود. بهتر است بدانید برای اکستنشن از مژه های مصنوعی استفاده میشود. این مژه ها با استفاده از چسب های مخصوص در لا به لای مژه های طبیعی فرد چسبانده میشوند و حداقل تا یک ماه به خوبی باقی خواهند ماند که البته جنس چسب و مژه هم در این موضوع تاثیر خواهد داشت.

اکستنشن مژه تار به تار

طبیعی بودن ظاهری که بعد از اکستنشن مژه تار به تار به وجود می آید تا حد زیادی به مهارت اکستنشن کاران بستگی دارد به همین دلیل برای اینکه شاهد نتایج دلخواه باشید باید حتما به بهترین سالن های زیبایی مراجعه کنید. البته باید به این نکته اشاره کنیم که استفاده از اکستنشن مژه به صورت مکرر و دائمی پیشنهاد نمیشود به همین دلیل نباید به عنوان روشی دائمی روی آن حساب کنید.

شرایط استفاده از اکستنشن مژه

برای استفاده از اکستنشن مژه تار به تار معمولا شرایط خاصی وجود ندارد به همین دلیل همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند. البته زمانی که دچار ریزش شدید مژه ها شده اید باید حتما به پزشک مراجعه کنید چون ممکن است به علت بیماری هایی باشد که سلامت تان را به شدت کاهش دهد.

اکستنشن مژه تار به تار

مزایای اکستنشن مژه تار به تار

اکستنشن مژه تار به تار مزایای فوق العاده ای دارد به طوری که در بسیاری از مواقع میتواند جایگزینی مناسب برای روش های درمانی باشد. یکی از مهمترین مزایای این روش این است که با استفاده از آن میتوان در مدت زمانی کوتاه به ظاهری مناسب دست پیدا کرد. علاوه بر این با استفاده از اکستنشن مژه در اکثر موارد میتوان به ظاهری کاملا طبیعی دست یافت.

از دیگر مزایای اکستنشن مژه تار به تار میتوان به هزینه ی پایین آن نسبت به روش هایی مانند کاشت مژه طبیعی اشاره کرد. البته قطعا نتایج این دو روش قابل مقایسه نیستند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

4/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم