کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

اکستنشن مژه پلک پایین

نوشته شده در تاریخ 18 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 786 views

اکستنشن مژه پلک پایین

کاشت مژه تار به تار

درصد زیادی از خانم ها به دنبال روش هایی هستند که با استفاده از آن بتوانند به مژه هایی با ظاهر زیباتر دست پیدا کنند به همین دلیل در حال حاضر استفاده از مژه های مصنوعی در میان خانم ها افزایش قابل توجهی یافته است. همانطور که میدانید معمولا بسیاری از افراد از روش های کوتاه مدت و حتی لوازم آرایشی برای افزایش زیبایی مژه هایشان استفاده میکنند این در حالی است که در بسیاری از موارد میتوان با روش هایی مانند اکستنشن به نتایج بهتری دست پیدا کرد. در ادامه به نتایج اکستنشن مژه پلک پایین خواهیم پرداخت.

اکستنشن مژه پلک پایین

کم پشتی مژه تاثیر زیادی بر کاهش زیبایی دارد به همین دلیل باید با استفاده از روش های موثر به رفع این مشکل پرداخت. اگر به دنبال روشی موثر و در عین حال کم هزینه برای رفع کم پشتی مژه های پلک پایین هستید میتوانید از روش های اکستنشن استفاده کنید. اکستنشن مژه پلک پایین باعث میشود تا در کمتر از یک ساعت شاهد افزایش قابل توجه زیبایی خود باشید.

اکستنشن مژه پلک پایین

بهتر است بدانید در حال حاضر اکستنشن مژه پلک پایین  با استفاده از جدید ترین متد های روز انجام میشود به این صورت که آرایشگران با قرار دادن مژه هایی در لا به لای مژه های فرد باعث میشوند تا ظاهری کاملا طبیعی برای فرد به وجود آید. بهتر است بدانید برای اکستنشن مژه میتوان از مژه های طبیعی، مصنوعی و حتی تارهای ابریشمی استفاده کرد که هر کدام هزینه ی متفاوتی خواهند داشت.

ماندگاری اکستنشن مژه

این سوال ممکن است برای بسیاری از افراد به وجود آید که اکستنشن مژه پلک پایین نسبت به کاشت مژه چقدر ماندگاری دارد و باید هر چند وقت یکبار از آن استفاده کرد؟

بهتر است بدانید اکستنشن جزء روش های موقت برای رفع کم پشتی موهاست اما استفاده از آن نتایج نسبتا بلند مدتی به دنبال خواهد داشت. در صورتی که قصد دارید از این روش استفاده کنید میتوانید تا یک ماه این اطمینان را داشته باشید که مشکلی برای مژه های کاشته شده به وجود نخواهد آمد.

مراقبت های بعد از اکستنشن مژه

بعد از اکستنشن مژه پلک پایین برای اینکه ماندگاری مژه ها کاهش پیدا نکند باید به مراقبت های لازم توجه کافی داشته باشید. یکی از مهمترین نکاتی که باید مد نظر قرار دهید این است که حتما شستشوی چشم ها را با ملایمت انجام دهید و سعی کنید کمتر از ریمل و لوازم آرایشی چشم استفاده نمایید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم