کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بانک موی ضعیف

نوشته شده در تاریخ 8 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 632 views

بانک موی ضعیف

بانک موی ضعیف

آمارها نشان میدهند که در میان آقایان از هر ده نفری که دچار کچلی میشوند حداقل هشت نفر این مشکل را به ارث برده اند و این یعنی ریزش موی ارثی در حال حاضر جزء رایج ترین نوع ریزش موهاست. همین موضوع باعث شده تا متقاضیان روش های کاشت مو افزایش قابل توجهی پیدا کنند و بسیاری از افراد تصمیم بگیرند برای افزایش زیبایی خود از روش های کاشت مو استفاده کنند. بانک موی ضعیف اصطلاحی است که در بسیاری از موارد ممکن است برای استفاده از کاشت مو با آن روبرو شوید به همین دلیل در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

بانک موی ضعیف

برای استفاده از روش های کاشت مو شرایط زیادی وجود دارد که بیماران باید از آن برخوردار باشند. همانطور که میدانید افرادی که قصد دارند از روش های کاشت مو استفاده کنند باید به دلیل مشکلات ژنتیکی یا جراحات دچار ریزش مو شده باشند در غیر اینصورت باید از روش های دیگر برای رشد موهای جدید استفاده کنند. اما علاوه بر این داشتن بانک موی قوی هم یکی از شرایط اصلی کاشت مو است.

بانک موی ضعیف

بانک مو به موهایی گفته میشود که متخصصان برای کاشت مو از آن ها استفاده میکنند. این موها معمولا از نواحی پشت سر و اطراف گوش بیماران برداشته میشود. به طور کلی بانک موی ضعیف به موهایی گفته میشود که برای عمل کاشت مو مناسب نباشند به همین دلیل افرادی که بانک موهای ضعیف دارند مجبور خواهند بود تا از روش های دیگر برای رفع ریزش مو و کچلی خود استفاده کنند.

کاشت مو با بانک موی ضعیف

افرادی که در قسمت های مختلف سر خود بانک موی ضعیف دارند میتوانند در برخی از موارد از روش های BHT کاشت مو استفاده کنند. در روش BHT به جای اینکه مو از قسمت پشت سر برداشته شود از قسمت های دیگر بدن مانند پا، دست، شکم و … استخراج خواهد شد. در بسیاری از موارد افرادی که شرایط استفاده از روش های دیگر را ندارند میتوانند برای رفع ریزش موی خود از این روش استفاده کنند.

بانک موی ضعیف

کاشت موی BHT زمان بر تر از روش های دیگر خواهد بود اما به علت اینکه موهای بدن مستعد ریزش نیستند افرادی که از این روش ها استفاده میکنند شاهد ریزش موهای کاشته شده نخواهند بود.

تقویت بانک موی ضعیف

متاسفانه برای بانک موی ضعیف روشی وجود ندارد که بیمار بتواند با استفاده از آن به کاشت مو بپردازد و افرادی که بانک موی مناسب برای کاشت مو نداشته باشند به هیچ وجه نمیتوانند از روش های کاشت مو استفاده کنند. باید به این نکته توجه داشته باشید که روشی دائمی برای تقویت بانک مو وجود ندارد به همین دلیل انتقال آن ها به نقاط دیگر سر باعث رفع ریزش مو نخواهد شد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم