کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بانک مو چیست و چه کاربردی دارد؟

نوشته شده در تاریخ 13 آگوست 2018 در دسته تعداد بازدید 993 views

بانک مو چیست و چه کاربردی دارد؟

بانک مو چیست و چه کاربردی دارد؟

بانک مو چیست و چه کاربردی دارد؟

برای درمان کچلی و طاسی از روش های مختلفی استفاده میشود.هر کدام از این روش ها میتواند فواید مختلفی را داشته باشد.معمولا هر کدام از روش ها برای درمان نوعی از ریزش موها به کار گرفته میشود اما علاوه بر این شرایط بیمار هم در استفاده از برخی روش های میتواند تاثیر زیادی را داشته باشد. بانکِ مو یکی از عواملی است که میتواند در انتخاب روشی مناسب برای درمان کچلی و طاسی تاثیر داشته باشد.برخی از افراد دارای بانک مو ی خوبی هستند که میتوانند به راحتی از بسیاری از روش های درمان کچلی و طاسی استفاده کنند اما در مقابل برخی از افراد به علت اینکه بانک موی کافی ندارند نمیتوانند از هر روشی استفاده کنند و مجبورند از روش های جایگزین که گاهی نتایج خوبی را به دنبال ندارد استفاده کنند.در این مطلب قصد داریم به بانک مو و کاربرد آن بپردازیم.

بانک مو چیست؟

بانک مو اصطلاحی است که در کاشت مو به کار گرفته میشود.افرادی که بانک کافی برای کاشت دارند میتوانند به راحتی از بسیاری از روش های کاشت مو برای درمان کچلی و طاسی بهره بگیرند اما در مقابل افرادی که بانک موی کافی ندارند نمیتوانند از هر روشی استفاده کنند و حتی ممکن است مجبور باشند تا از روش هایی مانند ترمیم مو HRT که در آن از موهای مصنوعی استفاده میشود بهره گیرند.بانک مو به موهایی گفته میشود که میتوان فولیکول ها آن را برای پیوند به سایر نقاط بدن استخراج نمود.

بانک مو چیست و چه کاربردی دارد؟

بانک مو چه کابردی دارد؟

همانطور که گفتیم از بانک مو برای پیوند فولیکول ها به نقاط دیگر بدن استفاده میشود. بانک مو میتواند در صورت،کمر و هر قسمتی از بدن وجود داشته باشد اما برخی از افراد به صورت کلی کم مو هستند و به اصطلاح بانک مو ی کافی ندارند به همین دلیل نمیتوانند از روش های مختلف استفاده کنند.

در صورت نداشتن بانک مو ی کافی باید چه کرد؟

در صورتی که بانک مو ی کافی نداشته باشید قطعا نمیتوانید به راحتی از روش های مختلف کاشت مو بهره بگیرید در این موارد تنها کاری که میتوانید کنید این است که به جای کاشت مو از ترمیم مو به روش HRT استفاده کنید.در این روش بدون این که فولیکول ها استخراج شوند موهای مصنوعی که با الیاف طبیعی ساخته شده اند بر روی سر قرار میگیرند و شما را به نتایج دلخواه میرسانند.موهایی که با استفاده از این روش به دست می آیند ظاهری کاملا طبیعی را خواهند داشت و از این لحاظ هیچ مشکلی را به وجود نمی آورند.

Rate this post
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم