کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

باید و نباید های عمل پیوند ابرو

نوشته شده در تاریخ 26 سپتامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 384 views

باید و نباید های عمل پیوند ابرو

باید و نباید های عمل پیوند ابرو

بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی خود از روش های موقت استفاده میکنند و ترجیح میدهند با استفاده از لوازم ارایشی زیبایی شان را افزایش دهند.این افراد تصور میکنند که استفاده از لوازم ارایشی هیچ عارضه ای را برایشان به دنبال ندارد و علاوه بر این برایشان کم هزینه خواهد بود اما بهتر است بدانید که استفاده از روش های دائمی و عمل های زیبایی که در کلینیک های زیبایی وجود دارد عوارض کمتری را برایتان به دنبال خواهد داشت و از نظر هزینه نیز به صرفه تر خواهد بود چون فقط یک بار هزینه ی آن را پرداخت خواهید کرد. عمل پیوند ابرو یکی از روش هایی است که میتواند تاثیر زیادی را بر روی زیبایی فرد داشته باشد.به همین دلیل در صورتی که دارای ابروهای کم پشت و یا ناقص هستید بهتر است برای افزایش زیبایی خود از این روش استفاده کنید.

متقاضیان عمل پیوند ابرو

این روش یکی از رایجترین عمل های زیبایی است که بسیاری از افراد از آن استفاده میکنند.با توجه به اینکه نتایج این عمل دائمی است میتوان با یکبار مراجعه به کلینیک های زیبایی از نتایج عمری آن بهره مند شد. متقاضیان عمل پیوند ابرو افرادی خواهند بود که ابروهای کم پشتی دارند و یا به دلایل مختلف مانند شکستگی و یا سوختگی قسمتی از ابروهایشان به صورت دائمی دچار ریزش شده است.علاوه بر این افرادی که ابروهایی با فرم نامناسب دارند نیز میتوانند از این روش استفاده کنند.

باید و نباید های عمل پیوند ابرو

مزایای عمل پیوند ابرو

مهمترین مزیت عمل پیوند ابرو این است که با استفاده از آن میتوانید برای همیشه نواقص ابروهای خود را اصلاح کنید.این باعث میشود تا کمتر از لوازم ارایشی برای زیباسازی ابروهایتان استفاده کنید.علاوه بر این در این روش میتوان موهای اطراف ابرو را استخراج کرد و به داخل ابرو پیوند زد به همین دلیل ابروهایتان فرم بهتری را خواهند داشت و در صورتی که آن ها را اصلاح نکنید هم دیرتر از فرم اصلی خود خارج خواهند شد.

عوارض

برای عمل پیوند ابرو باید به متخصصان با تجربه مراجعه کنید در غیر اینصورت ممکن است عوارض قابل توجهی برایتان به وجود آید که به راحتی قابل درمان نباشد.از میان عوارض عمل پیوند ابرو میتوان به تورم،خونریزی و عفونت اشاره کرد.علاوه بر این در مواردی امکان ریزش موهای کاشته شده نیز وجود خواهد داشت.در صورتی که برای استخراج فولیکول ها از جراحی استفاده شود جای زخم ها و برش ها هم باقی خواهند ماند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم