کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

برای ریزش مو چه قرصی بخوریم

نوشته شده در تاریخ 15 می 2019 در دسته تعداد بازدید 1,033 views

برای ریزش مو چه قرصی بخوریم

برای ریزش مو چه قرصی بخوریم

بسیاری از افراد در سوالات خود این موضوع را مطرح میکنند که برای ریزش مو چه قرصی بخوریم و کدام داروها بیشترین تاثیر را در رشد موهای جدید خواهند داشت به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به این موضوع بیشتر بپردازیم تا اگر دچار ریزش مو شده اید بتوانید در کمترین زمان ممکن به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنید. بهتر است بدانید ریزش مو در بسیاری از موارد قابل درمان خواهد بود و افرادی که دچار این مشکل میشوند میتوانند با استفاده از روش های نوین شاهد رشد موهای جدید باشند.

 

برای ریزش مو چه قرصی بخوریم

پاسخ به این سوال که برای ریزش مو چه قرصی بخوریم، کار چندان ساده ای نخواهد بود چون متاسفانه در بسیاری از مواقع نمیتوان برای درمان ریزش موها از داروها استفاده کرد و باید قبل از آن حتما به بررسی علت دقیق ریزش مو پرداخت. افرادی که دچار ریزش موهای مختلف میشوند باید با توجه به نوع ریزش موی خود به استفاده از بهترین روش درمانی بپردازند تا شاهد رشد موهای جدید باشند.

در میان داروهای مختلفی که برای درمان ریزش موی سر وجود دارد داروهایی مانند فیناستراید بهترین اثر ممکن را خواهند داشت. استفاده از این داروها باعث میشود تا موها به سرعت رشد کنند اما متاسفانه فقط برای درمان موقت ریزش موی ارثی یا هورمونی میتوان از آن استفاده کرد. افرادی که دچار ریزش موی هورمونی شده اند میتوانند با استفاده از فیناستراید یا داروهای مشابه شاهد کاهش ریزش موی خود باشند.

برای ریزش مو چه قرصی بخوریم

قرص زینک پلاس

زینک پلاس هم از قرص هایی است که میتوان در برخی از موارد برای درمان ریزش مو از آن استفاده کرد. افرادی که به علت کمبود روی دچار ریزش مو شده اند میتوانند با استفاده از این مکمل شاهد افزایش رشد موهای خود باشند اما ریزش موهای دیگر را نمیتوان با زینک پلاس درمان کرد به همین دلیل قبل از اینکه به دنبال این باشید که برای ریزش مو چه قرصی بخوریم بهتر است با پزشک خود مشورت نمایید.

مصرف خودسرانه ی زینک پلاس در برخی از موارد ممکن است باعث مسمومیت و مشکلات مختلف شود به همین دلیل پیشنهاد میکنیم از مصرف آن بدون مشورت با پزشک بپرهیزید.

 

قرص آهن

اگر به دنبال این هستید که برای ریزش مو چه قرصی بخوریم، بهتر است بدانید در برخی از موارد میتوان با قرص آهن نیز شاهد درمان ریزش مو بود چون بسیاری از افراد به خصوص خانم ها به علت کمبود آهن دچار ریزش مو میشوند. برای اطمینان از کمبود آهن بهتر است حتما به پزشک مراجعه کنید چون افزایش آهن در بدن هم باعث عوارض مختلف خواهد شد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم