کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

برداشت مو از بدن و کاشت بر روی سر ویژه آقایان

نوشته شده در تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 19 views

برداشت مو از بدن و کاشت بر روی سر ویژه آقایان

برداشت مو از بدن

در حال حاضر افرادی که دچار ریزش موی ارثی میشوند میتوانند به راحتی به درمان مشکل خود بپردازند چون خوشبختانه روش های کاشت مو دچار پیشرفت های زیادی شده است و همین باعث شده افرادی که دچار محدودیت های مختلف هستند هم بتوانند شاهد رشد موهای جدید خود باشند. برداشت مو از بدن یکی از روش هایی است که در حال حاضر در بسیاری از کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار میگیرد. این روش برای افرادی که بانک موی ضعیف دارند یکی بهترین گزینه های ممکن خواهد بود.

برداشت مو از بدن برای کاشت طبیعی

برداشت مو از بدن برای کاشت موی طبیعی یکی از بهترین گزینه ها برای رفع ریزش موی بیماران فاقد بانک موی طبیعی در قسمت پشت سر خواهد بود. برای استفاده از این روش شرایط خاصی وجود ندارد به همین دلیل بسیاری از افراد میتوانند از مزایای فوق العاده ی آن استفاده کنند. بهتر است بدانید برای کاشت موی طبیعی میتوان از موهای اکثر قسمت های بدن استفاده کرد و به نتیجه ی دلخواه دست یافت.

برداشت مو از بدن با استفاده از روش های دستی انجام میشود به همین دلیل در آن خبری از جراحی نخواهد بود و همین باعث میشود جای زخم و بخیه در محل اهدا کنند باقی نماند. این کار با استفاده از بی حسی موضوعی انجام میشود به همین دلیل بیماران احساس درد و ناراحتی نخواهند کرد. بهتر است بدانید کاشت مو با استفاده از موهای بدن بیشتر برای آقایان کاربرد دارد.

برداشت مو از بدن

کاشت مو با بانک موی ضعیف

برای کاشت مو با بانک موی ضعیف از روش های برداشت مو از بدن یا کاشت موی BHT استفاده میشود. اما علاوه بر این افرادی که به دنبال نتایج دائمی نیستند میتوانند از روش های ترمیم موی HRT نیز استفاده کنند. هر کدام از این روش ها مزایای خاصی خواهند داشت که باید با توجه به انتظاراتی که از روش های درمانی دارید به انتخاب بهترین روش درمانی بپردازید.

بهتر است بدانید در برخی از موارد افرادی که فاقد شرایط مناسب هستند ممکن است نتوانند با برداشت مو از بدن از روش های کاشت مو استفاده کنند.

معایب برداشت مو از بدن برای کاشت مو

برداشت مو از بدن برای کاشت مو معمولا نتایج مناسبی به دنبال خواهد داشت اما باید به این نکته توجه داشته باشید که در برخی از موارد ظاهر موهایی که کاشته میشود چندان طبیعی نخواهد بود علاوه بر این افرادی که قصد دارند از کاشت مو به روش BHT استفاده کنند باید جلسات بیشتری مراجعه کنند.

منبع :کلینیک کاشت ابرو طب هیر

برداشت مو از بدن و کاشت بر روی سر ویژه آقایان
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم