کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بررسی اثرات شامپوی مو در جلوگیری از ریزش مو

نوشته شده در تاریخ 16 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 324 views

بررسی اثرات شامپوی مو در جلوگیری از ریزش مو

بررسی اثرات شامپوی مو در جلوگیری از ریزش مو

ریزش مو مشکل بزرگی است که بسیاری از افراد در طول زندگی خود آن را تجربه میکنند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به یکی از راه های مناسب برای جلوگیری از ریزش مو بپردازیم. بهتر است بدانید در بسیاری از مواقع میتوان از ریزش مو جلوگیری به عمل آورد به همین دلیل در صورتی که به سلامت موهایتان بیشتر اهمیت دهید میتوانید این اطمینان را داشته باشید که کمتر دچار ریزش مو خواهید شد. در این مطلب به بررسی اثرات شامپوی مو در جلوگیری از ریزش مو خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

جلوگیری از ریزش مو با شامپوی مو

قبل از اینکه به بررسی اثرات شامپوی مو در جلوگیری از ریزش مو بپردازیم باید به این نکته توجه داشته باشید که همه ی ریزش موها قابل پیشگیری نیستند. مثلا افرادی که مستعد ریزش موی ژنتیکی هستند نمیتوانند از آن جلوگیری کنند. علاوه بر این ریزش موهایی که بر اثر بیماری های خود ایمنی مانند آلوپسی به وجود می آیند هم قابل پیشگیری نخواهند بود و فقط باید به فکر درمان آن بود.

به طور کلی استفاده از بهترین شامپوی مو قطعا اثرات قابل توجهی در پیشگیری از ریزش مو و مشکلات مشابه خواهد داشت به همین دلیل پیشنهاد میشود حتما از شامپویی مناسب استفاده کنید اما باید به این نکته توجه داشته باشید که با شامپوها نمیتوان از ریزش موی ارثی جلوگیری کرد به همین دلیل پیشنهاد میکنیم از پرداخت هزینه ی بالا برای تهیه ی این شامپوها  خودداری کنید.

بررسی اثرات شامپوی مو در جلوگیری از ریزش مو

شامپوی مو با درمان ریزش مو

از شامپوی مو نمیتوان برای درمان ریزش مو استفاده کرد به همین دلیل افرادی که دچار ریزش مو میشوند باید به جای استفاده از شامپوهای مختلف به متخصصان زیبایی مراجعه کنند. متاسفانه بسیاری از افراد هزینه ی زیادی برای درمان ریزش موی ارثی با شامپوها صرف میکنند و در بسیاری از مواقع ریزش موهایشان تغییری نخواهد کرد.

باید به این نکته توجه داشته باشید که حتی ریزش موهای عفونی را هم نمیتوان به تنهایی با استفاده از شامپوها درمان کرد. افرادی که دچار بیماری های قارچی میشوند باید در کنار شامپوها از داروهای ضد قارچ که متخصصان تجویز میکنند نیز استفاده نمایند.

انتخاب شامپوی مو

برای انتخاب شامپوی مو باید به نوع موهایتان توجه داشته باشید. بهتر است بدانید استفاده از شامپوهای مخصوص موهای چرب برای موهای خشک باعث میشود تا خشکی سر افزایش پیدا کند به همین دلیل نباید نسبت به انتخاب شامپوها بی تفاوت باشید. انتخاب شامپوی مناسب باعث میشود تا از ریزش مو، خشکی و چربی بیش از اندازه ی سر جلوگیری شود.

بررسی اثرات شامپوی مو در جلوگیری از ریزش مو

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم