کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بروز ریزش مو ارثی

نوشته شده در تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 78 views

بروز ریزش مو ارثی

بروز ریزش مو ارثی

امروزه درصد زیادی از مردم که به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند قصد دارند تا به درمان ریزش موی سر بپردازند چون در حال حاضر شیوع ریزش مو بین مردم تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است و همین باعث شده تا بسیاری از افراد حداقل مدتی در طول زندگی خود دچار ریزش مو شوند. این موضوع علت های زیادی دارد که از میان آن میتوان به کاهش کیفیت زندگی اشاره کرد. بروز ریزش مو ارثی یکی از انواع ریزش مو است که بسیاری از افراد به آن دچار میشوند به همین دلیل به مواد موثر در بروز آن خواهیم پرداخت.

موارد موثر در بروز ریزش مو ارثی

ریزش مو ارثی یکی از انواع ریزش مو است که بسیاری از افراد به علت مبتلا شدن به آن موهای خود را از دست میدهند. همانطور که از اسم این ریزش مو کاملا پیداست ریزش مو ژنتیکی یا ارثی از والدین به فرزندان انتقال پیدا میکند به همین دلیل نمیتوان به راحتی از آن جلوگیری کرد و مواد خاصی وجود ندارد که بر روی ابتلا به این نوع ریزش مو تاثیر داشته باشد.

اما بهتر است بدانید ریزش موی ارثی تا حدی به سبک زندگی فرد هم بستگی دارد به صورتی که با رعایت مراقبت های لازم و داشتن سبک زندگی مناسب میتوان تا حدی از ریزش موی ارثی جلوگیری کرد و یا شدت آن را کاهش داد. توجه به وضعیت روحی و رژیم غذایی که استفاده میکنید یکی از بهترین کارها برای جلوگیری از ریزش موی ارثی خواهد بود.

بروز ریزش مو ارثی

تاثیر جنسیت بر ریزش مو ارثی

بهتر است بدانید جنسیت تاثیر زیادی بر ریزش مو ارثی دارد به طوری که طبق تحقیقات درصد بالایی از افرادی که دچار این نوع ریزش مو میشوند آقا هستند. این موضوع به این دلیل است که ریزش مو ی ژنتیکی به علت وجود هورمون های مردانه به وجود می آید و قطعا به علت اینکه این هورمون ها در بدن آقایان بیشتر هستند درصد زیادی از آقایان که زمینه ی ژنتیکی دارند به آن مبتلا خواهند شد.

بروز ریزش مو ارثی

درمان ریزش مو ارثی

برای درمان ریزش مو ارثی روش های مختلفی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها به نتایج قابل قبولی دست یافت. از میان روش های مختلف کاشت مو یکی از موثر ترین روش هاست که با استفاده از آن میتوان در اکثر موارد به نتایج قطعی دست پیدا کرد. اما بهتر است بدانید دارو درمانی هم به رفع موقت این بیماری کمک خواهد کرد به همین دلیل میتوان در برخی موارد آن را امتحان کرد.

 

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

بروز ریزش مو ارثی
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم