کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بعد از کاشت مو چه غذاهایی بخوریم

نوشته شده در تاریخ 11 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 290 views

بعد از کاشت مو چه غذاهایی بخوریم

بعد از کاشت مو چه

استفاده از روش های کاشت مو باعث میشود تا بیماران در کمترین زمان ممکن شاهد رفع ریزش موی خود باشند اما افرادی که از این روش استفاده میکنند باید بدانند که افزایش رشد موها و مراقبت از آن تا حد زیادی به عهده ی بیمار خواهد بود به همین دلیل برای اینکه از رشد موها بعد از کاشت رضایت داشته باشند باید حتما به سلامت خود و موها توجه کافی داشته باشند. مصرف غذاهای مقوی یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه کرد به همین دلیل در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت که بعد از کاشت مو چه غذاهایی بخوریم؟

بعد از پیوند مو چه غذاهایی بخوریم

اینکه بعد از کاشت مو چه غذاهایی بخوریم تاثیری زیادی در نتایج عمل کاشت خواهد داشت به همین دلیل نباید به سادگی از کنار آن عبور کنید. به طور کلی افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند باید توجه داشته باشند که حتی الامکان از مصرف فست فود، غذاهای چرب، شور و نوشیدنی های الکی بپرهیزند و سعی کنند تا جایی که امکان دارد در رژیم غذایی خود از غذاهای ارگانیک استفاده کنند.

بعد از کاشت مو چه غذاهایی بخوریم

افزایش مصرف میوه و سبزیجات تاثیر زیادی در نتایج کاشت مو خواهد داشت چون باعث میشود سم زدایی در بدن افزایش پیدا کند و به دنبال آن بهبود زخم ها و التهابات سریع تر شود به همین دلیل باید تا جایی که امکان دارد مصرف میوه ها و سبزیجات را افزایش دهید و در کنار آن حتما از سایر گروه های غذایی مانند حبوبات، مغزها، گوشت قرمز و سفید و … استفاده کنید.

نوشیدن آب بعد از کاشت مو

در صورتی که به دنبال این موضوع هستید که بعد از کاشت مو چه غذاهایی بخوریم تا رشد موها افزایش پیدا کند باید به این نکته توجه داشته باشید که نوشیدن آب هم تاثیر زیادی در بهبود سریع زخم ها و افزایش رشد موها خواهد داشت به همین دلیل اگر به نوشیدن مقدار کافی از آب اهمیت نمی دادید باید سعی کنید بعد از کاشت مو تا جایی که امکان دارد حداقل در طول روز ۸ لیوان آب بنوشید.

بعد از کاشت مو چه غذاهایی بخوریم

مصرف مکمل ها و ویتامین ها بعد از کاشت

معمولا متخصصان توصیه های لازم را در مورد این که بعد از کاشت مو چه غذاهایی بخوریم، در اختیارتان قرار خواهند داد و در کنار آن در صورتی که نیاز باشد حتما به تجویز مکمل ها و قرص های ویتامین خواهند پرداخت تا رشد موها افزایش پیدا کند فقط باید توجه داشته باشید که به هیچ وجه به صورت سر خود از ویتامین ها و مکمل های دیگر استفاده نکنید.

 

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم