کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین جایگزین ماینوکسیدیل برای درمان ریزش مو در جوانی

نوشته شده در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۷ در دسته

بهترین جایگزین ماینوکسیدیل برای درمان ریزش مو در جوانی

بهترین جایگزین ماینوکسیدیل برای درمان ریزش مو در جوانی

بهترین جایگزین ماینوکسیدیل برای درمان ریزش مو در جوانی

داروی ماینوکسیدیل از داروهایی است که برخی از افراد میتوانند با استفاده از آن شاهد رفع ریزش موی خود باشند اما به علت معایبی که این روش دارد بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای رفع ریزش موی خود از روشی موثر تر استفاده کنند. یکی از معایب ماینوکسیدیل این است که استفاده از آن باعث رفع دائمی ریزش مو نمیشود و افرادی که از آن استفاده میکنند با کنار گذاشتن دارو شاهد بازگشت ریزش موی خود خواهند بود. ضمن این که ماینوکسیدیل در برخی موارد میتواند باعث حساسیت های پوستی شود به همین دلیل برخی از افراد نمیتوانند از آن بهره بگیرند. در این مواقع باید به فکر جایگزین ماینوکسیدیل بود تا با استفاده از آن بتوان به بهترین شکل ممکن به رفع ریزش مو پرداخت. خوشبختانه امروزه روش های جایگزین زیادی وجود دارد که میتوان به جای ماینوکسیدیل از آن ها استفاده نمود.

بهترین جایگزین ماینوکسیدیل

بهترین جایگزین ماینوکسیدیل معمولا روش کاشت مو خواهد بود. بر خلاف ماینوکسیدیل که باعث رفع دائمی ریزش مو نمیشود با استفاده از کاشت مو میتوان در مدت زمانی بسیار کوتاه به رفع ریزش مو پرداخت و در اکثر موارد افرادی که از این روش استفاده میکنند شاهد نتایج کاملا دائمی خواهند بود. برای استفاده از کاشت مو فرد باید بانک موی کافی داشته باشد و علاوه بر این بتواند هزینه ی کاشت مو را پرداخت کند چون هزینه ی این روش به هیچ وجه به درمان های دارویی قابل مقایسه نخواهد بود.

بهترین جایگزین ماینوکسیدیل برای ریزش مو در جوانی

استفاده از پی ار پی به جای ماینوکسیدیل

در صورتی که به هر علت نمیتوانید از ماینوکسیدیل استفاده کنید میتوان از یکی از بهترین جایگزین های آن یعنی پی آر پی بهره بگیرد. در این روش به علت اینکه ماده ی پی آر پی به صورت مستقیم به نقاط مختلف سر تزریق میشود به سرعت شاهد رفع ریزش مو خواهید بود. این روش عوارضی به دنبال ندارد و مناسبترین جایگزین ماینوکسیدیل است  اما باید توجه داشته باشید که برای کچلی و طاسی شدید به هیچ وجه مناسب نخواهد بود.

لیزر تراپی به جای ماینوکسیدیل

لیزر تراپی هم در بسیاری از موارد میتواند جایگزین ماینوکسیدیل باشد. برای استفاده از لیزر تراپی میتوانید به تهیه ی دستگاه هایی که در بازار به فروش میرسد بپردازید و یا به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید. استفاده از دستگاه های لیزر در بلند مدت باعث افزایش رشد موها خواهد شد و علاوه بر این با استفاده از آن میتوان به راحتی به رفع نازکی مو پرداخت.

بهترین جایگزین ماینوکسیدیل برای درمان ریزش مو در جوانی
۵ (۱۰۰%) ۱ vote
اشتراک گذاری
برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم