کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین جایگزین ماینوکسیدیل برای درمان ریزش مو در جوانی

نوشته شده در تاریخ 15 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 1,156 views

بهترین جایگزین ماینوکسیدیل برای درمان ریزش مو در جوانی

بهترین جایگزین ماینوکسیدیل برای درمان ریزش مو در جوانی

داروی ماینوکسیدیل از داروهایی است که برخی از افراد میتوانند با استفاده از آن شاهد رفع ریزش موی خود باشند اما به علت معایبی که این روش دارد بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای رفع ریزش موی خود از روشی موثر تر استفاده کنند. یکی از معایب ماینوکسیدیل این است که استفاده از آن باعث رفع دائمی ریزش مو نمیشود و افرادی که از آن استفاده میکنند با کنار گذاشتن دارو شاهد بازگشت ریزش موی خود خواهند بود. ضمن این که ماینوکسیدیل در برخی موارد میتواند باعث حساسیت های پوستی شود به همین دلیل برخی از افراد نمیتوانند از آن بهره بگیرند. در این مواقع باید به فکر جایگزین ماینوکسیدیل بود تا با استفاده از آن بتوان به بهترین شکل ممکن به رفع ریزش مو پرداخت. خوشبختانه امروزه روش های جایگزین زیادی وجود دارد که میتوان به جای ماینوکسیدیل از آن ها استفاده نمود.

بهترین جایگزین ماینوکسیدیل

بهترین جایگزین ماینوکسیدیل معمولا روش کاشت مو خواهد بود. بر خلاف ماینوکسیدیل که باعث رفع دائمی ریزش مو نمیشود با استفاده از کاشت مو میتوان در مدت زمانی بسیار کوتاه به رفع ریزش مو پرداخت و در اکثر موارد افرادی که از این روش استفاده میکنند شاهد نتایج کاملا دائمی خواهند بود. برای استفاده از کاشت مو فرد باید بانک موی کافی داشته باشد و علاوه بر این بتواند هزینه ی کاشت مو را پرداخت کند چون هزینه ی این روش به هیچ وجه به درمان های دارویی قابل مقایسه نخواهد بود.

بهترین جایگزین ماینوکسیدیل برای ریزش مو در جوانی

استفاده از پی ار پی به جای ماینوکسیدیل

در صورتی که به هر علت نمیتوانید از ماینوکسیدیل استفاده کنید میتوان از یکی از بهترین جایگزین های آن یعنی پی آر پی بهره بگیرد. در این روش به علت اینکه ماده ی پی آر پی به صورت مستقیم به نقاط مختلف سر تزریق میشود به سرعت شاهد رفع ریزش مو خواهید بود. این روش عوارضی به دنبال ندارد و مناسبترین جایگزین ماینوکسیدیل است  اما باید توجه داشته باشید که برای کچلی و طاسی شدید به هیچ وجه مناسب نخواهد بود.

لیزر تراپی به جای ماینوکسیدیل

لیزر تراپی هم در بسیاری از موارد میتواند جایگزین ماینوکسیدیل باشد. برای استفاده از لیزر تراپی میتوانید به تهیه ی دستگاه هایی که در بازار به فروش میرسد بپردازید و یا به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید. استفاده از دستگاه های لیزر در بلند مدت باعث افزایش رشد موها خواهد شد و علاوه بر این با استفاده از آن میتوان به راحتی به رفع نازکی مو پرداخت.


منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم