کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین داروی ضد طاسی چیست؟

نوشته شده در تاریخ 10 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 383 views

بهترین داروی ضد طاسی چیست؟

بهترین داروی ضد طاسی چیست؟

درمان دارویی ریزش مو ممکن است برای برخی از افراد مناسب به نظر نرسد اما بهتر است بدانید در بسیاری از مواقع میتوان ریزش مو را با استفاده از درمان های دارویی به بهترین شکل ممکن رفع نمود و به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد. استفاده از داروها در اکثر موارد از روش های تهاجمی که برای درمان ریزش مو به کار گرفته میشوند ایمن تر خواهد بود و افرادی که از آن ها استفاده میکنند دچار عارضه ی خاصی نخواهند شد. علاوه بر این درمان های دارویی هزینه بر نخواهند بود و میتوان با کمترین هزینه از آن ها استفاده نمود. البته در برخی موارد درمان های دارویی مناسب نخواهد بود و فرد به اجبار باید از روش های موثرتر برای رفع ریزش مو استفاده کند. اما به طور کلی داروی ضد طاسی در صورتی که توسط متخصصان تجویز شود قطعا نتایج قابل قبولی به دنبال خواهد داشت.

عوارض داروی ضد طاسی

استفاده از داروی ضد طاسی برای رفع ریزش مو در اکثر موارد مشکلی برای افراد به وجود نخواهد آورد و عارضه ای ایجاد نخواهد کرد به همین دلیل میتوان بدون نگرانی از آن استفاده کرد. اما به طور کلی در مواردی ممکن است به علت حساسیت هایی که برخی از بیماران دارند شاهد عوارضی نیز باشند که برای رفع آن باید به متخصصان مراجعه کرد. داروهایی که برای رفع ریزش مو استفاده میشود هر کدام ممکن است عوارض احتمالی خاصی داشته باشد که برای اطلاع از آن میتوانید به بررسی داروی مورد نظر در سایت های مختلفی که وجود دارد بپردازید.

بهترین داروی ضد طاسی چیست؟

داروی ضد طاسی ماینوکسیدیل

داروی ضد طاسی ماینوکسیدیل یکی از داروهایی است که بسیاری از متخصصان برای رفع ریزش مو آن را تجویز میکنند. این دارو عوارض خطرناکی به دنبال نخواهد داشت و معمولا میتوان تا مدت ها از آن استفاده کرد. استفاده از این دارو باعث میشود تا موهای کرکی ضخیم شوند و شاهد پر پشت شدن موهای سر باشیم. نتایجی که با استفاده از این دارو بدست می آید معمولا موقتی است و بعد از قطع دارو مجددا باز خواهد گشت.

داروی ضد طاسی فیناستراید

فیناستراید هم یک نوع داروی ضد طاسی است که استفاده ی بلند مدت از آن باعث کاهش ریزش مو میشود. این دارو معمولا برای آقایان توصیه میشود چون استفاده از فیناستراید باعث کاهش هورمون های مردانه که علت اصلی ریزش مو در آقایان است میشود. برای کاهش ریزش مو با این دارو حداقل باید چند ماه صبر کرد به همین دلیل برای این که به نتیجه برسید باید کمی صبور باشید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم