کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین درمان طاسی سکه ای صورت

نوشته شده در تاریخ 10 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 381 views

بهترین درمان طاسی سکه ای صورت

بهترین درمان طاسی سکه ای صورت

بهترین درمان طاسی سکه ای صورت

برای درمان طاسی صورت روش های مختلفی وجود دارد که از میان بهترین آن ها میتوان به کاشت ریش و سبیل اشاره کرد. البته برای درمان کچلی صورت باید قبل از هر چیز به بررسی علت آن پرداخت چون برخی از روش ها فقط برای نوعی از ریزش مو مناسب خواهد بود. برای درمان کچلی صورت در برخی موارد میتوان از داروهای گیاهی استفاده کرد. استفاده از داروهای گیاهی عوارضی به دنبال نخواهد داشت و علاوه بر این به هزینه ی زیادی نیاز به همین دلیل همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند. برای استفاده از روش های گیاهی میتوانید به جستجو در سایت ها بپردازید تا با روش های مناسب آشنا شوید. البته باید توجه داشته باشید که در برخی موارد استفاده از داروهای گیاهی مناسب نخواهد بود. طاسی سکه ای صورت نوعی از طاسی است که در بسیاری از مواقع برای درمان آن باید به کلینیک ها مراجعه کنید.

علت طاسی سـکه ای صورت

طاسی سـکه ای صورت در صورتی که همراه با ریزش موهای نقاط مختلف بدن به وجود آید در اکثر موارد به علت بیماری های خود ایمنی مانند آلوپسی است. وجود این بیماری باعث میشود تا موهای تمام بدن به صورت ناگهانی دچار ریزش شوند. این مشکل ممکن است در هر سنینی برای افراد به وجود آید. البته طاسی سـکه ای میتواند در برخی موارد به علت استرس شدید و مشکلات روحی به وجود آید.  حتی سوء تغذیه و کمبود عناصر ضروری در بدن هم باعث ریزش موی شدید میشود که با استفاده از مکمل ها و ویتامین ها به راحتی درمان میشود.

بهترین درمان طاسی سکه ای صورت

درمان طاسی سکه ای صورت

برای درمان طاسی سـکه ای صورت با توجه به علتی که دارد میتوان از روش های مختلفی استفاده نمود. در صورتی که طاسی سـکه ای ریش و سبیل از نوع ژنتیکی باشد برای درمان آن باید از روش های دائمی مانند کاشت ریش استفاده کرد. البته روش های دیگر مانند لیزرتراپی، پی آر پی و مزوتراپی هم در برخی موارد موثر خواهد بود اما در اکثر مواقع نتایج قابل توجهی به دنبال نخواهد داشت.

پیشگیری از طاسی صورت

در برخی موارد میتوان از طاسی سکه ای صورت پیشگیری کرد اما بهتر است بدانید هنوز روش قطعی برای پیشگیری از بیماری آلوپسی وجود ندارد و افرادی که به علت این بیماری ریزش ریش و سبیل را تجربه میکنند نمیتوانند از آن جلوگیری کنند. تنها کاری که میتوان برای جلوگیری از طاسی سکه ای انجام داد این است که به اهمیت بیشتری به رژیم غذایی خود داشته باشید و سعی کنید در وضعیت روحی مناسبی قرار داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم