کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین روش تقویت مو

نوشته شده در تاریخ 8 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 720 views

بهترین روش تقویت مو

بهترین روش تقویت مو

خوشبختانه در بسیاری از موارد افرادی که دچار ریزش مو میشوند میتوانند با رعایت نکاتی که وجود دارد جلوی ریزش موی شدید را بگیرند و به موهای پرپشت و خوش حالت دست پیدا کنند. متاسفانه درصد زیادی از افراد تصور میکنند ریزش موها فقط به علت نواقص ژنتیکی به وجود می آید به همین دلیل به هیچ وجه به سلامت موهایشان توجهی نمیکنند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم  به معرفی بهترین روش تقویت مو بپردازیم تا با استفاده از آن بتوانید سلامت موهایتان را افزایش دهید.

بهترین روش تقویت مو

برای انتخاب روش تقویت مو باید قبل از هر چیز به بررسی آسیب هایی که به موهایتان وارد شده بپردازید. همانطور که میدانید آسیب های مو را میتوان به دو دسته تقسیم کرد. دسته ی اول آسیب هایی هستند که به ریشه مو وارد میشوند و متاسفانه برای درمان آن باید زمان و هزینه ی بیشتری را صرف کرد. دسته ی دوم هم آسیب هایی خواهند بود که به ساقه ی مو وارد شده و با روش های ساده رفع میشوند.

بهترین روش تقویت مو

اگر ساقه ی موهایتان دچار آسیب شده باشد میتوانید با استفاده از داروهای گیاهی به راحتی به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنید و شاهد افزایش زیبایی موهای خود باشید اما برای رفع آسیب های وارد شده به ریشه مو باید حتما به کلینیک های زیبایی مراجعه کرد. در این موارد بهترین روش تقویت مو قطعا روش هایی مانند پی ار پی و مزوتراپی خواهد بود. این روش ها باعث تقویت سریع ریشه ی مو میشوند.

روش تقویت مو گیاهی

همانطور که گفتیم آسیب های وارد شده به ساقه ی مو را میتوان به راحتی و با استفاده از روش های ساده درمان کرد. روش تقویت مو گیاهی یکی از بهترین روش هایی است که میتوانید برای بازسازی ساقه ی مو از آن ها استفاده کنید. برای اینکار کافی است از مواد طبیعی مفید مانند عسل، روغن زیتون، تخم مرغ و آلوئه ورا استفاده نمایید.

البته در برخی از موارد میتوان برای درمان آسیب های ریشه ی مو هم از روش تقویت مو گیاهی استفاده کرد اما در صورتی که ریزش مو شدید بود پیشنهاد نمیشود.

روش تقویت مو کلینیکی

روش تقویت مو کلینیکی بیشتر برای تقویت ریشه ی مو به کار گرفته میشود. افرادی که دچار ریزش موی شدید شده اند باید حتما از روش های کلینیکی استفاده کنند تا شاهد رشد موهای خود باشند. روش های پی ار پی، لیزر تراپی و مزوتراپی جزء بهترین روش های کلینیکی هستند که میتوان برای تقویت سریع موها از آن استفاده نمود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم