کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین روش جهت ترمیم فولیکول موی صورت

نوشته شده در تاریخ 21 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 574 views

بهترین روش جهت ترمیم فولیکول موی صورت

بهترین روش جهت ترمیم فولیکول موی صورت

بهترین روش جهت ترمیم فولیکول موی صورت چه روشی است؟

همانطور که میدانید مو قسمت های مختلفی دارد که یکی از مهمترین قسمت های آن قسمت ریشه و یا فولیکول به حساب می آید. فولیکول ها در صورتی که در سلامت کافی قرار داشته باشند قطعا مشکلی برای موهای سر به وجود نخواهد آمد و موهایی که رشد میکنند با کیفیت خواهند بود اما قطعا در صورتی که فولیکول ها ضعیف شوند شاهد رشد موهای نازک و ضعیف خواهیم بود و حتی ممکن است تمام موهای سر دچار ریزش شوند به همین دلیل باید به تقویت فولیکول ها اهمیت زیادی دارد و همیشه برای ترمیم فولیکول مو از بهترین روش ها استفاده نمود. یکی از بهترین و بی دردسر ترین روش ها برای تقویت فولیکول ها استفاده از روش های خانگی است اما برای افزایش سرعت تقویت مو میتوان از روش های موثر که در کلینیک های زیبایی انجام میشود نیز بهره گرفت.

ترمیم فولیکول مو با پی آر پی

پی آر پی یکی از سریعترین روش هایی است که میتوانید برای ترمیم فولیکول مو و ترمیم مو از آن استفاده کنید. در ماده ی پی آر پی پلاکت های زیادی وجود دارد. متخصصان با تزریق ماده ی پی ار پی باعث میشوند تا پلاکت ها با فولیکول ها مو برخورد کرده و به ترمیم سریع آن ها بپردازند. با استفاده از پی ار پی میتوانید بسیار سریع تر از روش های دیگر شاهد تقویت موهای خود باشید اما باید توجه داشته باشید که استفاده از این روش چندان ارزان نخواهد بود و در صورتی که توانایی پرداخت آن را ندارید بهتر است از درمان های خانگی استفاده کنید.

بهترین روش جهت ترمیم فولیکول موی صورت

ترمیم فولیکول مو با لیزر تراپی

لیزر تراپی هم از روش های مناسب برای تقویت مو است که با استفاده منظم از آن میتوانید شاهد ترمیم فولیکول مو باشید. استفاده از این روش باعث میشود تا فولیکول ها با برخورد اشعه ی لیزر دچار تحریک شوند و رشد موها تا حد زیادی افزایش پیدا کند. این روش هیچ عارضه ای به دنبال ندارد و حتی میتوانید با تهیه ی کلاه های لیزری که در بازار به فروش میرسد به استفاده از این روش در خانه بپردازید.

ترمیم فولیکول مو با ماسک های گیاهی

بهتر است برای ترمیم فولیکول مو حداقل یکبار ماسک های گیاهی را هم امتحان کنید. در ماسک های گیاهی که در بازار به فروش میرسد ویتامین های مختلفی وجود دارد که با استفاده از آن به صورت مستقیم در اختیار ریشه ی مو قرار میگیرد و بدین ترتیب میتوانید شاهد تقویت فولیکول های مو باشید. البته میتوانید ماسک های گیاهی را در خانه هم تهیه کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم