کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین روش خانگی رفع طاسی سر

نوشته شده در تاریخ 13 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 574 views

بهترین روش خانگی رفع طاسی سر

بهترین روش خانگی رفع طاسی سر

ریزش مو یکی از بدترین مشکلاتی است که میتوان از زیبایی انسان تا حدی زیادی بکاهد به همین دلیل درمان آن اهمیت زیادی دارد اما متاسفانه برخی از افراد به علت اینکه توان پرداخت هزینه ی روش های درمانی را ندارند تصمیم میگیرند از درمان ریزش مو منصرف شوند و همین باعث میشود اسیب های روحی زیادی را تجربه کنند. در صورتی که شما هم  جزء این افراد هستید بهتر است بدانید در بسیاری از مواقع میتوان برای رفع ریزش مو از روش هایی استفاده کرد که هزینه ی زیادی برایتان نداشته باشند. البته استفاده از روش هایی که معرفی خواهد شد ممکن است در برخی موارد باعث شود تا طول درمان ریزش مو افزایش پیدا کند اما قطعا در بلند نتایج موثری به دنبال خواهد داشت. استفاده از داروهای گیاهی و روش خانگی رفع طاسی سر در اکثر موارد شما را به نتیجه خواهد رساند.

بهترین و کم هزینه ترین روش خانگی رفع طاسی

استفاده از روش خانگی رفع طاسی هزینه ی زیادی به دنبال نخواهد داشت و با هر بودجه ای که برای درمان ریزش مو کنار گذاشته باشید میتوانید به راحتی از روش هایی که وجود دارد استفاده کنید. استفاده از روش های خانگی علاوه بر این که کم هزینه خواهد بود عارضه ای برایتان به دنبال نخواهد داشت و لازم نیست وقت زیادی برای آن صرف کنید به همین دلیل این روش از بهترین روش هایی است که همه ی افراد میتوانند با استفاده از آن به رفع ریزش مو و طاسی سر بپردازند.

بهترین روش خانگی رفع طاسی سر

رفع طاسی سر با روغن نارگیل

در صورتی که قصد دارید با روش خانگی رفع طاسی ریزش موی خود را متوقف کنید استفاده از روغن نارگیل بسیار موثر خواهد بود. استفاده از این روغن علاوه بر این که باعث رفع ریزش مو میشود به افزایش زیبایی موهایتان هم کمک خواهد کرد و میتوانید در مدت زمانی بسیار کوتاه شاهد نتایج فوق العاده ی آن باشید. روغن نارگیل حاوی منیزیم، ویتامین e و اسید های اشباع است و نفوذ پذیری فوق العاده ای دارد به همین دلیل استفاده از آن برای رفع طاسی بسیار موثر خواهد بود. برای استفاده از روغن نارگیل کافی است قبل از حمام موهایتان را با آن ماساژ دهید.

رفع طاسی سر با حنا

استفاده از حنا یکی از قدیمی ترین روش ها برای تقویت موها ست که با استفاده از آن میتوان به نتایج فوق العاده ای دست پیدا کرد. برای استفاده از بهتر است به تهیه ی برگ های آن بپردازید و خودتان آن را آسیاب کنید چون این کار باعث میشود از طبیعی بودن حنایی که استفاده میکنید اطمینان داشته باشید. روش خانگی رفع طاسی با حنا به این صورت است که ابتدا حدود ۵۰ گرم حنا را با ۲۵۰ گرم روغن خردل مخلوط میکنید و بعد موهایتان را به صورت روزانه با آن ماساژ خواهید داد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم