کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین روش کاشت ابرو و مزایای آن

نوشته شده در تاریخ 8 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 443 views

بهترین روش کاشت ابرو و مزایای آن

پیوند ابرو با موی طبیعی

معمولا بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی ابروها از روش های موقت استفاده میکنند به همین دلیل مجبورند در طول روز قسمتی از زمان خود را به ارایش ابروها اختصاص دهند. در صورتی که شما هم جزء این افراد هستید بهتر است بدانید به وسیله ی روش های کاشت ابرو میتوانید به به راحتی به ابروهایی پرپشت دست پیدا کنید.

بهترین روش کاشت ابرو چیست؟

برای کاشت ابرو میتوان از روش های مختلفی استفاده کرد. در حال حاضر تمام روش هایی که وجود دارند توسط متخصصان مورد استفاده قرار میگیرند چون برخی از روش ها مزایایی دارند که باعث میشود استفاده از آن برای برخی از بیماران مناسب تر به نظر برسد اما به طور کلی در حال حاضر بهترین روش کاشت ابرو روش SUT است. چون با استفاده از این روش لازم نیست برای برداشت فولیکول ها از ناحیه ی انتقال دهنده از روش های جراحی استفاده کرد به همین دلیل شاهد عوارض مختلف بعد از کاشت ابرو نخواهیم بود. البته روش FIT هم جزء روش های مناسب برای کاشت ابرو میباشد.

بهترین روش کاشت ابرو و مزایای آن

مزایای بهترین روش کاشت ابرو چیست؟

همانطور که گفتیم روش SUT و FIT بهترین روش کاشت ابرو است. مهمترین مزیت این روش ها این است که برای انجام آن ها نیاز به جراحی نیست. به همین دلیل در ناحیه ی انتقال دهنده ی مو جای بخیه و زخم ها باقی نخواد ماند و بیمار رضایت بیشتری از کاشت ابرو خواهد داشت. علاوه بر این با استفاده از روش های جدید میتوان کاشت ابرو را در یک جلسه و بدون هیچگونه مشکل انجام داد.

عوارض روش های SUT و FIT چیست؟

روش SUT و FIT تقریبا بهترین روش کاشت ابرو است اما قطعا این روش ها هم عوارضی خواهند داشت که در برخی از بیماران مشاهده خواهد شد. مثلا ممکن است برخی از بیماران بعد از کاشت ابرو شاهد التهاب، قرمزی و حتی عفونت باشند. علاوه بر این در برخی موارد امکان دارد ابروهای کاشته شده دچار ریزش شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم