کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین فصل برای کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 22 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 437 views

بهترین فصل برای کاشت مو

مشاوره پوست و مو در بهترین کلینیک

بهترین فصل برای کاشت مو چه فصلی است؟

برای این که با استفاده از کاشت مو شاهد رفع ریزش موی خود باشید باید به نکاتی که در رابطه با روش های پیوند مو وجود دارد آشنا باشید. انجام مراقبت های لازم بعد از کاشت مو یکی از مهمترین نکاتی است که رعایت آن باعث میشود تا به نتیجه ی قابل قبولی دست پیدا کنید و شاهد عوارض مختلف بعد از کاشت مو نباشید. علاوه بر این برای اینکه به نتایج مناسب دست پیدا کنید حتما باید در سنین مناسب کاشت مو را انجام دهید در غیر اینصورت ممکن است بعد از کاشت مو شاهد ریزش موها باشید. البته متخصصان زیبایی در صورتی که شرایط کافی برای استفاده از این روش را نداشته باشید حتما شما را از کاشت مو منع خواهند کرد. تمام مواردی که گفته شد در نتایج کاشت مو قطعا تاثیر قابل توجهی خواهند داشت اما در این مطلب تصمیم گرفته ایم به ادعاهایی که در رابطه با بهترین فصل برای کاشت مو میشود بپردازیم.

کاشت مو چیست؟

کاشت مو از روش های دائمی برای رفع ریزش مو است که برای استفاده از آن متخصصان از روش های جراحی استفاده میکنند و به انتقال فولیکول ها به نقاطی که دچار کچلی و طاسی شده میپردازند. این کار باعث میشود تا شاهد رشد موهای جدید در نقاط مورد نظر سر باشیم.افرادی که از این روش استفاده میکنند باید بانک موی کافی داشته باشند و به بیماری هایی مانند دیابت مبتلا نشده باشند. در ادامه به بهترین فصل برای کاشت مو اشاره خواهیم کرد.

بهترین فصل برای کاشت مو

بهترین فصل برای کاشت مو چه فصلی است؟

بهترین فصل برای کاشت مو عبارتی است که ممکن است در تبلیغات مختلف با آن روبرو شوید. بهتر است بدانید فصلی که در آن کاشت مو را انجام میدهید هیچ تفاوتی در نتایجی که مشاهده خواهید کرد نخواهد داشت به همین دلیل در صورتی که قصد دارید از روش های کاشت مو استفاده کنید لازم نیست نگران این موضوع باشید. برخی از مراکز غیر مجاز برای این که به جذب سریع بیماران بپردازند در تبلیغات خود اینطور نشان میدهند که فصلی که در آن قرار دارند بهترین فصل برای کاشت مو است تا بیماران بیشتری برای کاشت مو مراجعه کنند.

بهترین سن کاشت مو چه سنی است؟

همانطور که گفتیم بهترین فصل برای کاشت مو وجود نخواهد داشت اما برای اینکه از روش های کاشت مو استفاده کنید حتما باید در محدوده ی سنی خاصی قرار داشته باشید در غیر اینصورت ممکن است به نتایج دلخواه خود دست پیدا نکنید و موهایتان بعد از مدتی کوتاه دچار ریزش شود. معمولا آقایان برای کاشت مو حداقل باید تا سنین ۲۵ تا ۳۰ سالگی صبر کنند اما خانم ها با توجه به شرایطی که دارند در اکثر موارد میتوانند حتی در سنین ۲۰ سالگی هم از روش های کاشت مو استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم