کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین مرکز PRP در تهران

نوشته شده در تاریخ 1 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 822 views

بهترین مرکز PRP در تهران

بهترین مرکز PRP در تهران

در گذشته افرادی که دچار ریزش مو و کچلی میشدند مجبور بودند از درمان های دارویی استفاده کنند که همین موضوع باعث میشد در اکثر موارد به نتایج دلخواه دست پیدا نکنند اما خوشبختانه در حال حاضر روش های زیادی برای رفع ریزش مو وجود دارد که با استفاده از آن بیماران میتوانند در مدت زمانی بسیار کوتاه شاهد درمان ریزش موی خود باشند. در صورتی که برای رفع ریزش مو به بهترین مرکز PRP  قطعا پی ار پی یکی از روش هایی خواهد بود که میتواند در برخی موارد نتایج مناسبی به دنبال داشته باشد.

درمان ریزش مو با پی ار پی

پی ار پی شاید جزء یکی از بهترین روش های درمانی برای رفع مشکلات پوست و مو باشد که امروزه به دلیل فواید و مزایای زیادی که دارد مورد توجه بسیار از متخصصان قرار گرفته است. این روش علاوه بر این که باعث کاهش ریزش مو میشود در رفع مشکلات پوستی هم کاربرد زیادی دارد به طوری که میتوان برای جوانسازی پوست در نواحی مختلف بدن از آن استفاده کرد.

در صورتی که برای استفاده از این روش به بهترین مرکز PRP مراجعه شود موها در مدت چند ماه به خوبی رشد خواهند کرد چون این روش باعث میشود تا پلاکت های خون در قسمت های مختلف سر افزایش پیدا کند و فولیکول ها در مدت زمانی کوتاه ترمیم شوند. البته اثر بخشی این روش برای بیماران مختلف تا حدی تفاوت خواهد داشت به همین دلیل باید برای اطمینان از آن حتما به پزشک مراجعه کرد.

بهترین مرکز PRP در تهران

بهترین مرکز PRP در تهران و ایران

برای استفاده از این روش باید حتما به بهترین مرکز PRP که سراغ دارید مراجعه کنید چون در مراکز غیر مجاز نه تنها از ماده ی پی ار پی برای تزریق استفاده نمیشود بلکه به علت رعایت نکردن نکات بهداشتی ممکن است دچار بیماری های مختلفی شوید که به راحتی قابل درمان نباشد به همین دلیل باید در انتخاب مراکز پی ار پی توجه زیادی داشته باشید.

البته همیشه هم لازم نیست به بهترین مراکزی که در ایران وجود دارد مراجعه کنید چون مراجعه به مراکز معتبر هم باعث رفع ریزش مو و دست یابی به نتایج مطلوب خواهد شد.

بهترین مرکز PRP در تهران

عوارض روش پی آر پی

در صورتی که برای انجام این روش به بهترین مرکز PRP قطعا عارضه ی خاصی برای بیماران به وجود نخواهد آمد به طوری که در اکثر موارد میتوان بدون کوچکترین مشکل به نتیجه رسید. اما به طور کلی باید این موضوع را هم بدانید که تزریق پی ار پی ممکن است در برخی موارد باعث کبودی، قرمزی و مشکلات این چنینی شود که معمولا به خودی خود برطرف خواهد شد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم