کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بیماری کچلی صورت در مردان

نوشته شده در تاریخ 6 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 428 views

بیماری کچلی صورت در مردان

بیماری کچلی صورت در مردان

کچلی صورت برای بسیاری از مردان میتواند به اندازه ی کچلی سر بد باشد چون موهای صورت میتوانند نقش زیادی در زیبایی آقایان داشته باشند و در صورتی که فردی دچار کچلی صورت شده باشد قطعا باید در اولین فرصت ممکن به درمان آن بپردازد. برای درمان کچلی صورت روش های زیادی وجود دارد که میتوان از ان ها استفاده نمود اما باید قبل از هر چیز علت دقیق کچلی صورت مشخص شود تا بتوان به توجه به آن از بهترین روشی که وجود دارد استفاده نمود. خوشبختانه امروزه روش های زیادی برای رفع بیماری کچلی صورت وجود دارد که میتوان با استفاده از تمام روش ها به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد. از میان روش های مختلفی که در حال حاضر مورد استفاده قرار میگیرد میتوان به پی ار پی ، لیزر تراپی، درمان های دارویی و … اشاره کرد.

علت بیماری کچلی صورت در مردان چیست؟

بیماری کچلی صورت در مردان میتواند علل مختلفی داشته باشد و به طور کلی اینطور نیست که همه ی اقایان به یک علت به این بیماری مبتلا شوند. معمولا در بسیاری از موارد افرادی که به این مشکل دچار شده اند زمینه ی ژنتیکی دارند و نمیتوان به راحتی و با درمان های دارویی به افزایش موها پرداخت.. اما در برخی موارد ممکن است به علت تغییرات هورمونی شدید و یا سوء تغذیه این مشکل برای فرد به وجود آمده باشد که در این موارد میتوان به راحتی به رفع کچلی صورت پرداخت. بهتر است بدانید استرس و مشکلات روحی هم باعث ریزش موهای صورت میشود.

بیماری کچلی صورت در مردان

درمان بیماری کچلی صورت در مردان چگونه است؟

برای درمان بیماری کچلی صورت راه و روش های زیادی وجود دارد که میتوان از آن ها استفاده کرد. استفاده از روش های موجود باید با توجه به اهداف بیمار و علت ریزش موی صورت صورت بگیرد. در صورتی که ریزش موی صورت به علت بیماری های هورمونی و یا روحی به وجود آمده باشد با درمان های دارویی به راحتی رفع خواهد شد اما در صورتی که موهای صورت فرد به علت مشکلات ژنتیکی دچار ریزش شده باشد باید از کاشت ریش طبیعی استفاده کنید.

بیماری کچلی آلوپسی چیست؟

بیماری کچلی صورت در برخی از موارد ممکن است مربوط به بیماری آلوپسی باشد. در این موارد معمولا تمام موهای بدن فرد به صورت تدریجی دچار ریزش مو میشود. متاسفانه برای درمان این مشکل روش های زیادی وجود ندارد و در اکثر موارد باید برای رفع خود به خودی این مشکل صبر کرد. البته استفاده از برخی داروها میتواند در برخی موارد نتیجه بخش باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم