کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بیمار کاشت مو و شرایط کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 22 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 395 views

بیمار کاشت مو و شرایط کاشت مو

منظور از پیوند فولیکول مو چیست؟

بیمار کاشت مو و شرایط کاشت مو

افرادی که دچار ریزش مو میشوند آسیب های روحی مختلفی را تجربه میکنند به همین دلیل باید برای رفع مشکلات روحی که به وجود آمده به سرعت به درمان ریزش موی خود بپردازند در غیر اینصورت ممکن است دچار بیماری های روحی شدید شوند که درمان آن به راحتی امکان پذیر نباشد. برای درمان ریزش مو روش های مختلفی وجود دارد اما طول درمان با استفاده از برخی روش ها ممکن است کمی طولانی باشد به همین دلیل برای رفع ریزش مو به صورت سریع نمیتوان از همه ی روش ها استفاده کرد. در حال حاضر از میان روش هایی که وجود دارد کاشت مو سریعترین روشی است که میتوان برای رفع ریزش مو از آن بهره گرفت. بیماران کاشت مو باید شرایط کافی برای استفاده از این روش را داشته باشند در غیر اینصورت باید از روش های دیگری که برای رفع ریزش مو وجود دارد استفاده کنند.

شرایط کاشت مو چیست؟

همانطور که به آن اشاره کردیم بیماران کاشت مو باید شرایط کافی برای انجام این روش را داشته باشند. یکی از مهمترین شرایط کاشت مو داشتن بانک موی کافی است. افرادی که بانک موی کافی ندارند باید از روش های دیگر مانند پی ار پی و ترمیم مو استفاده کنند. علاوه بر این فرد باید از سلامت عمومی مناسب برخوردار باشد. افرادی که بیماری های خاص مانند دیابت و … دارند نمیتوانند از روش های کاشت مو استفاده کنند. بهترین روش برای درمان ریزش مو در این افراد استفاده از داروهای گیاهی است.

بیمار کاشت مو و شرایط کاشت مو

بهترین روش برای بیمار کاشت مو چیست؟

بیمار کاشت مو میتواند از روش های مختلفی که برای کاشت مو وجود دارد استفاده کند. برای انتخاب بهترین روش کاشت مو متخصصان در جلسه ی مشاوره به بررسی شرایط بیمار میپردازند. هر کدام از روش های کاشت مو مزایا و معایب خاص خود را دارند به همین دلیل متخصصان از روش های مختلف برای بیماران استفاده میکنند. کاشت مو به روش SUT یکی از بهترین روش های کاشت مو است که با استفاده از آن میتوان به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد.

سایر روش های درمانی برای بیماران کاشت مو چیست؟

بیماران کاشت مو در صورتی که توانایی پرداخت هزینه ی این روش را نداشته باشند میتوانند به صورت موقت از روش های دیگر برای رفع ریزش موی خود استفاده کنند. از میان روش هایی که وجود دارد روش های پی ار پی و مزوتراپی از بهترین روش ها برای درمان ریزش موی ارثی به شمار میروند که میتوان به عنوان جایگزین موقت برای کاشت مو از آن بهره گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم