کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بیهوشی در جراحی زیبایی کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 20 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 625 views

بیهوشی در جراحی زیبایی کاشت مو

بیهوشی در جراحی زیبایی کاشت مو

آیا بیهوشی در جراحی زیبایی کاشت مو مورد استفاده دارد؟

با توجه به پیشرفت هایی که در حال حاضر در روش های کاشت مو به وجود آمده است اکثر افراد میتوانند بدون هیچگونه عارضه به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند به همین دلیل در حال حاضر متقاضیان کاشت مو نسبت به گذشته تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است و بسیاری از افراد برای رفع ریزش موی خود از روش های کاشت مو استفاده میکنند. در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به بیهوشی در جراحی زیبایی کاشت مو که یکی از مهمترین عامل به وجود آمدن عارضه در روش های مختلف است بپردازیم.

بیهوشی در جراحی زیبایی کاشت مو

امروزه روش های کاشت مو دچار پیشرفت های زیادی شده اند به طوری که در اکثر موارد متخصصان میتوانند بدون استفاده از روش های جراحی به رفع ریزش موی بیمار بپردازند. بهتر است بدانید در روش های جدید برای کاشت مو از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده میشود به همین دلیل میتوان با استفاده از بی حسی موضعی به کاشت مو پرداخت و خبری از بیهوشی نخواهد بود.

به علت اینکه بیهوشی در جراحی زیبایی کاشت مو وجود ندارد بسیاری از افراد که نمیتوانند از بیهوشی استفاده کنند هم برای رفع ریزش موی خود میتوانند از کاشت مو استفاده نمایند. البته افرادی که قصد دارند از روش های کاشت مو استفاده کنند باید شرایط خاصی داشته باشند که از میان آن میتوان به داشتن بانک موی مناسب و نداشتن بیماری های مختلف نظیر دیابت اشاره نمود.

بیهوشی در جراحی زیبایی کاشت مو

عوارض جراحی زیبایی کاشت مو

به دلیل اینکه بیهوشی در جراحی زیبایی کاشت مو  وجود ندارد قطعا این عمل عوارض چندان زیادی به دنبال نخواهد داشت و اکثر افراد بدون کوچکترین عارضه به نتیجه خواهند رسید. اما باید توجه داشته باشید که به هر حال همه ی روش های کاشت مو ممکن است عوارضی را به دنبال داشته باشند که باید حتما به آن توجه داشت.

از میان عوارض احتمالی کاشت مو که به ندرت اتفاق می افتد میتوان به خون ریزی های شدید، عفونت فولیکول ها، التهاب شدید، احساس بی حسی در سر و رفع موهای کاشته شده پرداخت.

بهترین روش های کاشت مو

برای انتخاب روش کاشت مو حتما باید شرایط بیمار بررسی شود اما به طور کلی روش  های SUT و FUE جزء بهترین روش های کاشت مو هستند که در حال حاضر مزایای بیشتری نسبت به روش های دیگر خواهند داشت. معمولا بیهوشی در جراحی زیبایی کاشت مو در این روش ها و حتی روش هایی مانند FIT وجود نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم