کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تاثیر قرص ال دی در کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 28 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 605 views

تاثیر قرص ال دی در کاشت مو

قرص ال دی

متاسفانه بسیاری از افراد تصورات غلطی در مورد روش های درمانی ریزش مو دارند به همین دلیل نمیتوانند به خوبی به رفع ریزش موی خود بپردازند و همین باعث میشود مشکلات زیادی را تجربه کنند. بهتر است بدانید برای درمان ریزش مو در بسیاری از مواقع نمیتوان از داروها استفاده کرد به همین دلیل پیشنهاد میشود تا جایی که امکان دارد به پزشک مراجعه نمود تا با استفاده از روش های موثر ریزش مو درمان شود. در ادامه به قرص ال دی و تاثیرات آن در زمان کاشت مو خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

 

قرص ال دی در زمان کاشت مو

افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند معمولا به دنبال روشی هستند که با استفاده از آن بتوانند رشد موهایشان را افزایش دهند. در این میان برخی از افراد به سراغ استفاده از داروها میروند به طوری که بدون مشورت با پزشک از داروهای مختلف استفاده می کنند که همین باعث میشود در برخی از موارد عوارض مختلفی را تجربه کنند و حتی دچار ریزش مو شوند.

قرص ال دی یکی از داروهایی است که بسیاری از افراد تصور میکنند میتوان برای افزایش رشد موها استفاده کرد این در حالی است که مصرف این دارو به هیچ وجه باعث افزایش رشد مو نخواهد شد و استفاده از آن بعد از کاشت مو ممکن است احتمال ریزش موهای کاشته شده را افزایش دهد. ال دی نوعی قرص ضد بارداری است که حتی برای این هم بهتر است به پزشک مراجعه نمود.

قرص ال دی در زمان کاشت مو

فواید قرص ال دی برای درمان ریزش موی ارثی

همانطور که میدانید ریزش موی ارثی به دلیل حساسیت موها به برخی از هورمون ها به وجود می اید. متاسفانه همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد تصور کنند میتوان با استفاده از داروهای هورمونی شاهد افزایش رشد مو بود این در حالی است که مصرف داروهای هورمونی مانند قرص ال دی به هیچ وجه باعث رشد مو نخواهد شد و برای بسیاری از افراد عوارض قابل توجهی خواهد داشت.

 

عوارض قرص ال دی

همانطور که اشاره کردیم قرص ال دی اگر برای جلوگیری از بارداری هم استفاده شود ممکن است عوارضی را به دنبال داشته باشد به همین دلیل خانوم هایی که قصد دارند از آن استفاده کنند بهتر است به پزشک مراجعه نمایند.

مصرف خودسرانه قرص ال دی برای رفع ریزش مو، جلوگیری از بارداری و … باعث تهوع، نفخ معده، سردرد، چاقی، جوش و آکنه، گر گرفتگی و مشکلات دیگر خواهد شد که در افراد مختلف متفاوت خواهد بود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم