کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تازه های عمل زیبایی پیوندمو و کاشت مو

نوشته شده در تاریخ ۷ آبان ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 84 views

تازه های عمل زیبایی پیوندمو و کاشت مو

درمان ریزش مو با کاشت موی مادام العمر

تازه های عمل زیبایی پیوندمو و کاشت مو

همانطور که میدانید در بسیاری از مواقع افرادی که دچار ریزش مو میشوند مجبور خواهند بود تا از روش های کاشت مو استفاده کنند چون کاشت مو تنها روش دائمی برای رفع ریزش موی ارثی است. خوشبختانه روش های کاشت مو دائما در حال پیشرفتند و محققان با بررسی هایی که انجام میدهند روش های جدیدی برای کاشت مو ارائه میدهند که با استفاده از آن ها میتوان به نتایج بهتری دست پیدا کرد. مثلا در گذشته افرادی که قصد داشتند از کاشت مو استفاده کنند مجبور بودند حتما از روش های جراحی برای رفع ریزش موی خود استفاده کنند اما امروزه با به وجود آمدن روش های SUT و FUE در کاشت مو به هیچ وجه از جراحی استفاده نمیشود به همین دلیل افرادی که از عمل زیبایی پیوندمو استفاده میکنند میتوانند بدون کوچکترین مشکل به نتیجه ی دلخواه خود دست یابند.

جدیدترین روش های عمل زیبایی پیوندمو

در حال حاضر پیوند مو بیشتر با استفاده از روش های SUT،FIT  و FUE انجام میگیرد اما بهتر است بدانید محققان در حال بررسی روش های جدید برای کاشت مو هستند که در آینده میتوان با استفاده از آن ها به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد.کاشت مو با سلول های بنیادی یکی از جدیدترین روش ها برای رفع ریزش مو خواهد بود که فعلا در مرحله ی تحقیقاتی قرار دارد جالب است بدانید در این روش میتوان با استخراج چند فولیکول کاشت مو را به بهترین شکل ممکن انجام داد و همین باعث میشود تا عوارض کاشت مو تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

تازه های عمل زیبایی پیوندمو و کاشت مو

رایج ترین روش عمل زیبایی پیوندمو

در حال حاضر روش های زیادی برای عمل زیبایی پیوند مو وجود دارد اما از میان این روش ها، روش های SUT و FUE رایج تر هستند. در این روش ها متخصصان ابتدا با استفاده از دستگاه های اتوماتیک به استخراج فولیکول های مو از ناحیه ی پشت سر و اطراف گوش میپردازند. بعد از این فولیکول ها با روش هایی که وجود دارد در محلی که دچار کچلی شده پیوند زده میشود. این روش ها مزایای فوق العاده ای دارند که در ادامه به آن اشاره میکنیم.

مزایای روش های جدید پیوند مو

عمل زیبایی پیوند مو با روش های جدید مزایای فوق العاده ای به دنبال دارد. با استفاده از روش های SUT و FUE میتوان در یک جلسه چیزی در حدود ۱۲ هزار فولیکول را پیوند زد این در حالی است که در روش های دیگر نهایتا میتوان به پیوند ۲ هزار مو در یک جلسه پرداخت که همین باعث میشود تعداد جلسات کاشت مو در روش های جدید کاهش پیدا کند. علاوه بر این که روش های جدید کاشت مو بسیار ایمن ترند.

امتیازاین مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم