کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تجربه شخصی کاشت مو در ناحیه سر و صورت

نوشته شده در تاریخ 29 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 417 views

تجربه شخصی کاشت مو در ناحیه سر و صورت

تجربه شخصی کاشت مو در ناحیه سر و صورت

کاشت مو یکی از روش هایی است که در اکثر موارد میتوان با استفاده از آن به افزایش زیبایی پرداخت. از کاشت مو نه تنها میتوان برای رفع کچلی صورت استفاده کرد بلکه میتوان با استفاده از این روش به ریش و سبیل های زیبا تر نیز دست پیدا کرد. افرادی که از این روش استفاده میکنند،در اکثر موارد به صورت قطعی به نتایج دلخواه خود دست پیدا میکنند و موهایی که کاشته میشود دچار ریزش نخواهد شد.
در صورتی که جزء افرادی هستید که برای رفع ریزش موی خود روش های مختلف را امتحان کرده اید و سالهاست که به نتیجه ی مناسبی دست پیدا نکرده اید کاشت مو برایتان یکی از بهترین روش ها خواهد بود. تجربه شخصی کاشت مو در اکثر موارد میتواند بسیار رضایت بخش باشد،چون افرادی که از این روش ها استفاده میکنند دچار عارضه ای نخواهند شد و به سرعت شاهد رشد موهای جدید خواهند بود.

تجربه شخصی کاشت مو در ناحیه سر

تجربه شخصی کاشت مو در ناحیه ی برای افرادی که دچار ریزش مو و کچلی شده اند بسیار مناسب خواهد بود. از میان ریزش موهای مختلف فقط میتوان ریزش موی ژنتیکی را با این روش درمان کرد اما با توجه به این که در اکثر موارد مشکلات ژنتیکی باعث ریزش موی افراد میشود استفاده از روش کاشت مو میتواند برای بسیاری از افراد مناسب به نظر برسد. برای کاشت موی ناحیه ی سر متخصصان معمولا از فولیکول ها ناحیه ی پشت سر استفاده میکنند اما علاوه بر این میتوان از موهای سایر نقاط بدن هم برای رفع ریزش مو استفاده نمود.

تجربه شخصی کاشت مو در ناحیه سر و صورت

تجربه ی کاشت مو در ناحیه ی صورت

تجربه شخصی کاشت مو در ناحیه ی صورت هم قطعا تجربه ی مناسبی خواهد بود چون در اکثر مواقع برای رفع کچلی صورت فقط میتوان از روش های کاشت مو استفاده کرد. افرادی که در قسمت هایی از صورتشان به صورت کامل هیچ مویی رویش نکرده حتما باید از روش های کاشت مو استفاده کنند. کاشت مو در قسمت صورت مزایای قابل توجهی خواهد داشت و حتی باعث میشود تا جای زخم ها و… که در صورت وجود دارد پنهان گردد.

مزایای کاشت مو در ناحیه ی سر و صورت

افرادی که تجربه شخصی کاشت مو دارند قطعا مزایای فوق العاده ی این روش را مشاهده کرده اند. استفاده از روش های کاشت مو برای سر و صورت باعث میشود تا موهای جدید در سریعترین زمان ممکن رشد کنند. موهای جدید ظاهری کاملا طبیعی خواهد داشت و افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند دچار عارضه ی خطرناکی را مشاهده نخواهند کرد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم