کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تخریب بافت مو

نوشته شده در تاریخ 25 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 398 views

تخریب بافت مو

تخریب بافت مو

همانطور که میدانید مو یکی از اصلی ترین عنصر بخش زیبایی محسوب می شود و افراد برای اینکه بتوانند به موهایی خوش حالت دست پیدا کنند اقدام به استفاده از انواع ماسک ها و شامپوهای مختلف مو می کنند. در صورتی که در بسیاری از مواقع به دلیل عدم آگاهی در استفاده از شامپوهای مناسب موجب تخریب بافت مو های خود می شوند. برای اینکه بتوانید از بروز این مشکل جلوگیری کنید بهترین راهی که پیش روی شما قرار دارد این است که به پزشکی متخصص و با تجربه مراجعه نمائید و از شامپوهایی مناسب موهای خشک و یا چرب و… استفاده نمائید. دقت داشته باشید تنها در این صورت است که میتوانید از بروز مشکل جلوگیری کنید.

انجام چه کارهایی موجب تخریب بافت مو

مسلما به این مسئله آگاه هستید که تخریب بافت مو یکی از بدترین اتفاقاتی است که میتواند برای موهایتان رخ دهد زیرا باعث می شود که حالت طبیعی و زیبایی و همچنین درخشندگی خود را دست بدهد و افراد را وادار کند تا به سراغ روش های درمانی بروند. اما سوال اینجاست که چه کارهایی موجب به وجود آمدن این تخریب می شود؟

تخریب بافت مو

باید در جریان باشید اگاهی از این موارد میتواند در پیشگیری از بروز مشکل تاثیر بسیار زیادی داشته باشد این عوامل عبارتند از:

  • استفاده بیش از حد از وسایل حالت دهنده
  • استفاده نادرست از شامپوهای متفرقه
  • استاده نامناسب از ماسک های مو
  • بستن مو به حالت خیلی سفت

هزینه درمان آسیب دیدگی مو

پس از اینکه افراد با تخریب بافت مو مواجه می شوند اولین راهی که به ذهنشان میرسد این است که به سراغ استفاده از انواع ماسک های مو و شامپوهای تقویتی میروند در صورتی که اطلاعات دقیقی از جنس موهای خود ندارند و همین مسئله باعث می شود تا شامپوها و ماسک هایی نامناسب را استفاده کنند و این تخریب را افزایش دهند. دقت داشته باشید بهترین راه این است که به پزشک مراجعه کنید و یا اینکه از روش های پزشکی مانند مزوتراپی مو برای تقویت موهای خود استفاده کنید و در کمترین زمان ممکن به آن چیزی که مد نظر شماست دست پیدا کنید. معمولا توصیه می شود که قبل از اقدام به انجام روش های پزشکی حتما با پزشک مربوطه صحبت کنید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم