کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تخریب ساختار مو

نوشته شده در تاریخ ۴ دی ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 43 views

تخریب ساختار مو

تخریب ساختار مو

پس از اینکه به این نتیجه رسیدید که موهایتان دچار آسیب شده است، اولین سوالی که ذهن افراد را به خود مشغول می کند این است که دلیل بروز تخریب ساختار مو چه بوده است. از همین رو باید به شما بگوییم که عوامل زیادی در این زمینه دخیل هستند از جمله آنها میتوان به استفاده بیش از حد از وسایل حالت دهنده مو مانند اتو، سشوار و… اشاره کرد. همچنین عوامل دیگری مانند آلودگی هوا، استفاده نادرست از شامپوها و ماسک موهای تقویت کننده و علاوه بر آن بستن طولانی مدت مو در قسمت بالای سر از جمله مواردی هستند که میتوانند باعث اسیب رساندن به مو شود. برای اینکه بتوانید از بروز این مشکل جلوگیری همواره باید به این مسائل دقت کنید.

روش درمان تخریب ساختار مو

خوشبختانه امروزه در دوره ای زندگی می کنیم که روش های درمانی بسیار زیادی به دنیا معرفی شده است و تقریبا برای تمامی مشکلات راه حلی به وجود آمده است. از همین رو اگر در نظر دارید تا به درمان تخریب ساختار مو های خود بپردازید در وهله اول باید مشخص نمائید که دلیل بروز این مشکل چیست. زیرا در بسیاری از مواقع هنگامی که عامل اصلی پیدا می شود به راحتی میتوان به درمان پرداخت. یکی از روش هایی که این روزها مورد استقبال قرار گرفته روش PRP مو می باشد. در این روش با تزریق مواد معدنی و مغذی و همچنین ویتامین ها لازم به تقویت موها میپردازند و درصدد برطرف کردن ساختار مو بر می آیند. مراجعه به پزشک میتواند به شما در این راه کمک کند.

تخریب ساختار مو

هزینه درمان تخریب ساختار مو

همانطور که گفته شد روش های بسیار زیادی برای درمان تخریب ساختار مو به دنیا معرفی شده است که با توجه به نظر پزشک و همچنین علت بروز این مشکل میتوانید یکی از آنها را انتخاب نمائید. معمولا عوامل زیادی در هزینه ها تاثیرگذار هستند از جمله آنها میتوان به تخصص، مهارت و تجربه و همچنین دانش او به جدیدترین متدهای روز دنیا اشاره کرد. علاوه بر آن شما باید این نکته را در نظر داشته باشید که از چه روشی برای درمان استفاده میکنید، موقعیت جغرافیایی کلینیک چه می باشد و همچنین هزینه های مربوط به پرسنل و تجهیزات و… بر روی هزینه تاثیرگذار خواهد بود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

تخریب ساختار مو
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم